Poprzedni Następny

#porozmawiajmy o kosmetykach

Rozpoczynam nowy cykl, związany z tematem, o którym mężczyźni często nie chcą rozmawiać, nie potrafią rozmawiać, a -przede wszystkim- nie wiedzą jak, rozmawiać.

Kosmetyki, bo o nich mowa, to codzienny element naszego życia, który powinien być obecny, nie tylko u naszych pięknych drugich połówek, ale również u nas, abyśmy przy tych naszych kobietach jak najdłużej i jak najlepiej się prezentowali.

Stereotyp typowego faceta przyjmuje, że nam do szczęścia nie jest potrzebne nic więcej, niż tylko płyn pod prysznic, szampon do włosów, mydło i ewentualnie krem, i do też najcześciej tylko do twarzy, najczęściej po goleniu.

Mówienie o kremach pod oczy, o peelingu do ciała, o nawilżaniu skóry, ciągle kojarzy nam się z dość małą męską aktywnością. Nic bardziej mylnego. Świadomy mężczyzna, to również ten, który wie, jak o siebie zadbać, jak dobrze wyglądać, jak się dobrze czuć sam ze sobą i jak cieszyć oko naszych Pań.

Te właśnie przesłanki wpłynęły na to, że zdecydowałem się troszkę więcej, niż dotychczas pisać o kosmetykach i pielęgnacji. Ba, zacząć pisać na poważnie, bo temat jest poważny.

Zapraszam na nowy cykl #porozmawiajmy o kosmetykach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..