Poprzedni Następny

#dziewczyny lubią brąz…

Wraz z nadejściem jesieni Kazar wychodzi na przeciw moim i mam nadzieję, że również Waszym oczekiwaniom z najnowszą kolekcją Kazar Pre-Fall. Nadchodzi również z konkursem, ale o tym na samym dole 🙂

Ja, jak doskonale wiecie śledząc moje poczynania na Instagramie uwielbiam jesień i wszystko co z nią związane. Powietrze, aurę, kolory ale również, a może przede wszystkim to, że można w końcu założyć moje ulubione sztyblety i inne wysokie buty, których w tej kolekcji nie zabraknie i nie tylko w kolorach wszelakich.

No i tutaj mówiąc o kolorach nie zgodzę się z tym co śpiewał Pan Ryszard Rynkowski: „Dziewczyny lubią brąz”. Panowie też lubią brąz, nawet bardzo, szczególnie ja 🙂 i nie chodzi już nawet o całe outfity ale po prostu o elementy, dodatki które idealnie wpisują się w moją ulubioną porę roku. Zresztą spójrzcie sami:

Co do samej marki Kazar, który po liftingu marki, stał się jeszcze bardziej elegancki i odwołuje się do najnowszych trendów. Zmienił się logotyp i monogram na produktach, ale klasa i szyk pozostał ten sam, choć w odświeżonej, pięknej postaci.

Jak zmienił się logotyp i monogram marki, możecie zobaczyć tutaj: https://www.kazar.com/pl/pl/landing-page/nowa-odslona-marki

Chciałbym Was także zachęcić do udziału w konkursie Influencers’ Trends by Kazar. Aby wziąć w nim udział wejdźcie na profil Kazar i napiszcie w komentarzu pod postem konkursowym, który trend prezentowany przez markę Kazar podoba Ci się najbardziej i który produkt z najnowszej kolekcji marki wybrał(a)byś, do stworzenia własnej stylizacji w tym trendzie. Nagrodami są vouchery zakupowe na 2000 zł, 1000 zł oraz 500 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..