Poprzedni Następny

#Najważniejszy dzień w roku

Urodziny Bruna są dla nas zdecydowanie najważniejszym dniem w roku. A tym razem mamy okrągły jubileusz 5 lat. Tak zwana dorosłość. Chcieliśmy więc by ten dzień był tym bardziej wyjątkowy. To pierwsze takie „poważne” urodziny, zaproszeni przyjaciele z przedszkola, znajomi. Chcieliśmy odpowiedniej oprawy i pełni szczęścia na tej ślicznej buźce 🙂
Szukaliśmy, szukaliśmy i dokonaliśmy najlepszego wyboru: HulaKula ! Nowa (od 2 lat) lokalizacja naprawdę robi wrażenie. Na ogromnej powierzchni mamy do dyspozycji tory do kręgli, bilard, dziesiątki maszyn, gier, zabaw, ogromny parkiet. Tyle o…. pierwszej części Centrum Rozrywki. Bo dla nas tego dnia, znaczenie miała druga, ogromna, bajkowa sala z setkami atrakcji! Jakimi? Olbrzymi „małpi gaj”, maszyny, automaty, auta, piniaty, sale zabaw. Co ważne, każdy znajdzie coś dla siebie, bo ta część dzieli się w zależności od wieku dziecka. Jest także miejsce dla najmłodszych, gdzie pod bacznym okiem animatorek, nasze dzieci są naprawdę bezpieczne.
A jak wyglądały nasze urodziny? Nie będę pisał, sami zobaczcie!
Piski, okrzyki, radocha!!! Bruno z wrażenia nie mógł zasnąć i do tej pory powtarza: Ale ja miałem fajna urodziny!
Cóż więcej do szczęścia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..