Poprzedni Następny

Włos Ci z głowy nie spadnie!

Włos Ci z głowy nie spadnie!

Problem wypadania włosów u mężczyzn jest tematem drażliwym i delikatnym. A to dlatego, że mężczyźni starają się ten fakt ukryć i jak najdłużej chwalić się bujną fryzurą. Niestety czasem jest to dość nieudolne, bo tzw. zaczeski są widoczne, a wiatr zdecydowanie nie jest ich sprzymierzeńcem. Ale jest na to sposób, a warto działać zapobiegawczo, a nie czekać na przykre skutki.

Mam przyjemność od jakiegoś czasu testować produkty Biotebal i -choć problemu z wypadaniem włosów jeszcze nie mam- jestem pod wielkim wrażeniem tych produktów. Głównymi zadaniami produktów są: powstrzymanie wypadaniu włosów, zagęszczenie włosów oraz ich wzmocnienie. Co widoczne jest gołym okiem, to znaczna poprawa kondycji włosów, co zauważył nawet mój fryzjer. Włosy są mocniejsze, zdrowsze i przyjemne w dotyku.

Zdecydowanym atutem produktów Biotebal jest ich bardzo przystępna cena, są one w zasięgu ręki nawet niezbyt zasobnych portfeli, co czyni je produktami dla wszystkich.

Jeśli do tych zalet dodamy badania, z których wynika, że produkty hamują wypadanie włosów wg 76% badanych*, to czyni te produkty naprawdę wartymi polecenia.

*badania aplikacyjne przeprowadzone na grupie 25 osób, które stosowały regularnie produkt przez okres 3 miesięcy

Dla kogo polecane są produkty Biotebal?

Przede wszystkim dla mężczyzn w przypadku:

  • nadmiernie wypadających włosów

  • pierwszych objawów łysienia typu męskiego

  • włosów przetłuszczających się

  • gdy wypadaniu włosów towarzyszy łupież

Co warte podkreślenia, skóra głowy mężczyzn charakteryzuje się większą ilością gruczołów łojowych, jak również mieszków włosowych. Ponadto skóra mężczyzn jest o wiele grubsza niż skóra kobiet, dlatego do prawidłowej ochrony i pielęgnacji potrzebuje większej ilości składników odżywczych, które zapobiegną wypadaniu włosów i łupieżowi.

W skład produktów wchodzi Kopexil, który zmniejsza ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłuża fazę anagenową cyklu życia włosa, który zwiększa ich żywotność. Dzięki dodatkowi biotyny szampon wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy. Palma sabałowa to roślina, której właściwości powinni docenić przede wszystkim mężczyźni, bo wykazuje ona działanie antyandrogenne, a tym samym ogranicza wypadanie włosów.

Krótko i na temat: warte polecenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..