Poprzedni Następny

#recepta na udany dzień…

Recepta na udany dzień 🙂

 Często pytacie mnie, jaką mam receptę na szczęście, sukces, spełnienie. Zawsze odpowiadam, że podstawą jest dobra organizacja czasu, planowanie i .. no właśnie.

Wiecie, co, tak naprawdę jest podstawą szczęścia? Żeby nosić je w sobie. Dlatego zapamiętaj i wdrażaj w życie proste hasło:

„Każdy dzień zaczynaj i kończ z uśmiechem na ustach.”

Możecie wierzyć, lub nie, ale ważne jest, żeby codziennie rano i wieczorem stanąć przed lustrem i po prostu się do siebie uśmiechnąć. Ja robię to zawsze rano podczas mycia zębów 🙂

W ogóle dbanie o zęby i higienę jamy ustnej jest dla mnie bardzo istotne. Od dłuższego czasu bardzo ułatwia mi to używanie szczoteczki elektrycznej, która daje niesamowity komfort i uczucie ultra czystych zębów. Dodatkowo jestem mądrzejszy o to, w jaki sposób myć zęby i o nie dbać, po spotkaniu z Tatą Stomatologiem w Maestria Digital Dental and Face Clinic. Fajnie jest spotkać się z ekspertem i posłuchać, jak z pasją opowiada o swojej pracy. A jeśli dodatkowo można wprowadzić mądre rady w życie, to już pełnia szczęściarz 🙂

A co do samej szczoteczki. Główka szczoteczki elektrycznej wykonuje ruchy oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjne. Mała, okrągła główka szczoteczki, została zaprojektowana tak, by jej kształt zbliżony był do profesjonalnych narzędzi dentystycznych. Pozwala to skuteczniej dopasować szczoteczkę do kształtu zęba i czyścić jego możliwie duży obszar, jak również dotrzeć do przestrzeni międzyzębowych.

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii dbającej o dziąsła połączonej z wyjątkowo delikatną końcówką ultrathin, szczoteczka pozwala skutecznie czyścić zęby jednocześnie dbając o zdrowie dziąseł.

Do szczoteczki mamy dedykowaną aplikację, która za pomocą łączenia się z kamerą w smartfonie pozwala nam m.in. w stanie rzeczywistym kontrolować czyszczone obszary tak, aby żaden z nich nie został pominięty.

Szczoteczkę łączymy z aplikacją Bluetooth i wymagany czas dwóch minut mija nam błyskawicznie, dzięki dostarczanym informacjom, np. codziennej dawce newsów! Wyobraźcie sobie, że udowodniono, że dzięki takiej funkcji, czas szczotkowania zębów zwiększa się do 2 minut i 27 sekund.

Dodatkowo, szczoteczka posiada przełomową technologię wykrywania położenia, która łączy w sobie funkcję analizowania ruchu oraz rozpoznawania obrazu za pomocą kamery smartfona. Rozwiązanie to umożliwia rejestrowanie szczotkowanych obszarów i nie pozwala nam ominąć żadnego z nich, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie naszej jamy ustnej. To tak, jakbyśmy mieli u swojego boku eksperta, który nadzoruje nasze poczynania i na bieżąco udziela odpowiednich rad.

Chodzi o to, żeby inteligentne rozwiązania zastosowane w tej szczoteczce podnosiły jakość codziennej pielęgnacji i poprawiły nasze codzienne nawyki związane ze szczotkowaniem zębów.

Aplikacja posiada kolejną innowacyjną funkcję GUM Guard +, która pozwala użytkownikowi na monitorowanie stanu zdrowia dziąseł.

Mamy tu 6 różnych trybów czyszczenia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika: czyszczenia codziennego, dokładnego czyszczenia, delikatnego czyszczenia, wybielania, pielęgnacji dziąseł, czy tryb czyszczenia języka. Szczoteczka zawiera pierścień, smart ring, pozwalający kontrolować siłę nacisku. Gdy przyciskamy za mocno szczoteczkę do naszych zębów, pierścień świeci się na czerwono, a także zmniejsza swoją ilość ruchów.

Dodatkowo, przez Aplikację Oral B możemy wybrać jeden z 12 kolorów pierścienia smart ring.

Timer, w który wyposażona jest szczoteczka, odmierza czas w odstępach 30 sekundowych, dzięki czemu podczas przepisowych 2 minut mycia możemy łatwo przypilnować czy każdej ćwiartce naszej jamy ustnej poświęciliśmy tyle samo czasu.

Szczoteczka wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy, który po jednym naładowaniu działa dłużej niż 2 tygodnie.

Co ważne w podróży: do szczoteczki dołączone jest eleganckie etui z możliwością doładowania. I na koniec hit: dzięki kolejnemu inteligentnemu rozwiązaniu, możemy naładować zarówno szczoteczkę, jak i smartfona, bo etui zawiera gniazdo USB.

Pamiętajcie, że uśmiech jest także Waszą wizytówką. Uśmiechamy się w pracy, na ulicy, do znajomych i nieznajomych. Dla mnie uśmiech jest szczególnie ważny, bo zdaję sobie sprawę, że nie raz zdarza mi się uśmiechnąć do Wasz ekranu telewizora czy na zdjęciach. Ładny uśmiech daje komfort, że nie muszę zapuszczać wąsów, by pokazać zęby 🙂

Czasem niewiele trzeba, żeby życie stało się piękniejsze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..