Poprzedni Następny

#Projekt Rodzic #9

Kiedy dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami, natychmiast zostajemy zbombardowani informacjami i złotymi radami od znajomych bliskich, ba, nawet obcych ludzi. Wiadomo, że w natłoku informacji i nowej sytuacji, w której przyszło nam się znaleźć nie jest czasem łatwo się odnaleźć.

Jednym z takich kluczowych momentów jest temat przygotowania wyprawki niemowlęcej. Kiedy? Jak? Gdzie? No właśnie. Też, jeszcze niedawno staliśmy pod tymi znakami zapytania i znikąd drogowskazu. A właściwie, było ich zbyt wiele i trzeba było podjąć decyzję, którą drogą pójść.

Kochani, kierujcie się przede wszystkim własnym, zdrowym, rozsądkiem. Nie dziwi, że czasem można dostać oczopląsu od kolorowych, ślicznych, fikuśnych ubranek i gadżetów. Wszystkie są turbo przydatne i turbo modne. Oczywiście, tylko po co? Trzeba sobie uzmysłowić jedną, podstawową zasadę: niemowlę potrzebuje na początku swojego życia zaspokojenia głównie dwóch podstawowych potrzeb: snu i łaknienia.  Mając tę świadomość wiecie już, że tiulowe spódniczki i koronkowe body albo bluzy z kapturem średnio sprawdzą się jako podstawowa wyprawka dla Waszych maluszków.

Pamiętajcie, że najważniejsze to wygoda oraz skład materiału. Najlepsze są więc bawełniane pajacyki zapinane po całości bez potrzeby zakładania przez maleńką główkę dziecka.

I ta zasada powinna być kontynuowana przy pozostałych gadżetach.

Tym razem nietypowo, bo o tym, co Wam polecamy, dowiecie się z filmiku, który znajduje się pod tym linkiem. Dajcie znać, jaki jest Wasz wyprawkowy niezbędnik. Co dorzucilibyście do moich must have? Może razem, uda nam się stworzyć top listę?

I koniecznie dajcie znać, jak podoba Wam się taka forma Projektu Rodzic? Może będziemy kontynuować? Kto wie;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..