Poprzedni Następny

#Muscat…

Jak wiecie jestem ogromnym fanem okularów, bo są nie tylko pożyteczne dla oczu, ale stanowią świetny dodatek do wszystkich outfitów.

Mam bardzo delikatną wadę wzroku, ale z racji, że jeżdżę samochodem oraz dużo czasu spędzam przed komputerem, używam okularów korekcyjnych bo to znacznie poprawia mój komfort. Jeśli jednak nie macie wady wzroku, to idealnie sprawdzą się u Was szkła tzw. zerówki. Wtedy to tylko dodatek, ale jakże stylowy!

Ja w swojej kolekcji mam kilkanaście par okularów i wciąż kupuję nowe. Ale muszę Wam się przyznać, że krępowało mnie przymierzanie oprawek w salonie, wśród tłumów i na szybko. Nie zawsze wychodziłem zadowolony w 100% z dokonanych wyborów, a czasem dopiero po powrocie do domu, po ponownych przymiarkach, uznawałem , że to nie to.

Na szczęście, co pewnie i Was ucieszy, pojawiła się opcja DOMOWEJ PRZYMIERZALNI MUSCAT. Dla mnie rewelacja. Na czym polega? 

Zamiast udawać się do salonu, gdzie nie raz czujesz po prostu dyskomfort wśród ludzi wyginając się przed lustrem i przymierzając kolejne oprawki (ja przynajmniej tak zawsze miałem) masz możliwość zamówienia pięciu par okularów do domu przez stronę MUSCAT. Przez 5 dni sprawdzasz, przymierzasz, testujesz okulary do różnych stylizacji (wiadomo, nie każde okulary pasują do Twojego kształtu twarzy, mimo , że czasem wydaje Ci się, że tak :))  a gdy już wybierzemy ulubiony model, to kurier zabierze je na koszt firmy. Ja po przymiarkach zdecydowałem się na ten model, BENNET RED HAVANA.

Co warte uwagi, wszystkie oprawki marki MUSCAT mają jedną cenę – kosztują 350 zł.. Za tę kwotę otrzymujemy ręcznie wykonane oprawki wraz z wysokiej jakości szkłami japońskiej formy Hoya i to wszystko w darmowej dostawie. 

Bruce Silver

Steve Black

Linki do okularów, które przymierzałem:

Cooper Silver

Parker Black

Bennet Red Havana

Bruce Silver

Steve Black

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..