Poprzedni Następny

#Bulldog

Krótko, zwięźle i na temat…. kosmetyków marki Bulldog.

Kolejna recenzja na moim blogu. Tym razem wziąłem pod lupę produkty marki Bulldog. Zapytacie pewnie, a co to? A skąd? Spieszę z odpowiedzią.

Bulldog to marka oferująca kosmetyki wyłącznie dla mężczyzn. Linia dostępna jest w drogeriach Rossmann (tylko i wyłącznie), co powoduje, że jest łatwo dostępna dla wszystkich i jak się domyślacie, w przystępnych cenach. I choć w świadomości, to plasuje kosmetyki na określonym pułapie, to muszę Wam powiedzieć, że można się przyjemnie rozczarować.

Co widzimy na pierwszy rzut oka? Design. I to bardzo ładny design. Ja jestem zwolennikiem prostoty i lubię mieć wokół siebie takie przedmioty. Kosmetyki cieszą więc oko, a psiak ukryty delikatnie wśród liter powoduje uśmiech co poranku 🙂

Kosmetyki Bulldog testowałem kilka tygodni i chciałem podzielić się z Wami moją opinią. Testowałem żel do mycia twarzy, szampon do brody, krem do twarzy oraz balsam do pielęgnacji zarostu. Jestem typowym facetem, nie będę rozwodził się na temat każdego produktu osobno, bo nie mam takiego wysublimowanego słownictwa, ale jedno Wam powiem. Nie zawiodłem się. Te kosmetyki naprawdę mi odpowiadają, nie uczulają, przyjemnie się rozprowadzają i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. To dobre produkty, warte polecenia i – co ważne – łatwo dostępne.

Jestem absolutnie zadowolony z żelu do mycia twarzy i szamponu do zarostu, bo po użyciu jest fajny efekt odświeżenia i uczucie naprawdę czystej skóry twarzy i brody. Fajnie, że produkty pachną bardzo delikatnie i świeżo, bo to daje uczucie komfortu. Przyznaję się, że balsam do zarostu i olejek, to produkty, których używałem najmniej, bo w tym okresie broda nie była zbyt długa, ale za to krem do twarzy sprawdził się w 100%.

Co ważne dla niektórych, żeby nie powiedzieć – kluczowe, te kosmetyki są wegańskie, więc śmiało mogą ich używać zwolennicy tej filozofii, a jest ich coraz więcej 🙂

Przetestujcie, bo za tę cenę naprawdę warto. Ja się nie zawiodłem i myślę, że i Wy będziecie zadowoleni 🙂

Kosmetyków szukajcie w sieci sklepów Rossmanna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..