Poprzedni Następny

#oakley

Jak wiecie prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Kilka treningów w ciągu dnia, praca, spotkania, zabawa z Ptysiem wypełniają moje dni. Z uwagi na to, że sporą część mojego czasu spędzam również przed komputerem, muszę dbać o wzrok, który -nie oszukujmy się-zaczyna wraz z wiekiem się pogarszać.


Na przeciw temu wychodzą okulary korekcyjne Oakley, które znalazłem w salonie Vision Express, gdzie jest spory wybór modeli. Mogę je nosić cały dzień, zarówno na treningu, jak i w pracy. Dzięki swojemu designowi idealnie sprawdzają się bowiem i do eleganckich outfitów, jak i do dresów.


Jak wiecie, do tej pory marka Oakley w Polsce słynęła z okularów przeciwsłonecznych zyskując sobie wielu zwolenników. Dziś swoją ofertę poszerzyła na rynku polskim o okulary korekcyjne. Jestem pewien, że podobny sukces odniesie także na tym polu, bo okulary są naprawdę świetnej jakości. Rzadko okulary korekcyjne spełniają rolę zarówno okularów sportowych, jak i codziennych, a u mnie sprawdziły się świetnie zarówno do samochodu, na luzie, jak i do pracy, czy czytania książek. Sprawdźcie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..