Poprzedni Następny

#kacze opowieści

Nie ma nic fajniejszego, niż spędzanie czasu z dzieckiem. To nasz czas, który niestety, bardzo szybko mija. Korzystamy więc z każdej możliwej się okazji, by być razem. Dla mnie ten czas, to taki powrót do przeszłości. Grając z synkiem w piłkę wspominam, jak ja byłem w jego wieku i całe dnie spędzałem na boisku i ile radości mi to sprawiało. Kiedy poszukuję nowych książek dla Ptysia, to natykam się na znajome mi z dzieciństwa tytuły, kiedy to mama czytała mi przed snem. Gry planszowe, które uwielbiamy także są te same, tylko w nowym wydaniu przypominają beztroskie lata.

Podobnie jest z filmami. Jako kinomaniak nie mogłem się doczekać, kiedy razem z synem zasiądziemy do ulubionych bajek i będziemy wspólnie czerpać z nich nieukrywaną, dziecięcą radość.

Zawsze byłem fanem filmów i seriali Disneya, w szczególności „Kaczych opowieści”. Serial po raz pierwszy wyemitowany został w Polsce 17 września 1989 r. ma więc prawie 30 lat. Od tamtej pory saga o perypetiach zabawnych kaczek zebrała rzeszę fanów na całym świecie, a jej bohaterowie uważani są za kultowych. Nic dziwnego, bo serial oprócz tego, że śmieszy, to także uczy. Bohaterowie mają bowiem niezliczone przygody, poszukują skarbów, podróżują, rozwiązują zagadki przeszłości i ciekawią się magią.

Nie macie pojęcia, jak się ucieszyłem, kiedy dowiedziałem się o powrocie „Kaczych opowieści” na ekrany. Nowa, odmieniona seria z udziałem moich ukochanych bohaterów rusza 9 kwietnia na kanale Disney Channel o godz. 18.30 i od poniedziałku do piątku o tej porze będzie gościł na naszych ekranach. My z Ptysiem już w lukach startowych bo zaraziłem go miłością do ulubionych animowanych postaci.

 

KONKURS, DO WYGRANIA:

Więcej informacji na Instagramie.

*Materiał zrealizowany w ramach współpracy z Disney Channel Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..