Poprzedni Następny

#odświeżamy styl

Różnorodny asortyment to jedna z wielu zalet TK Maxx, która sprawia, że jestem tam częstym gościem. Pozostałe, które są dla mnie równie ważne, to ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, 6 tematycznych działów, na których można znaleźć dosłownie wszystko(!) – ponadczasowe perełki i asortyment odpowiadający na najnowsze trendy oraz dostawy aż kilka razy w tygodniu!

Doskonale wiecie, że lubię modę – bawię się nią i chyba całkiem dobrze mi to wychodzi. Dzięki
TK Maxx ta zabawa jest zdecydowanie przyjemniejsza i co ważne, łatwiejsza, właśnie przez wzgląd na to jak różnorodny asortyment, który możemy w nim znaleźć.

Bardzo ważne w szafie każdego mężczyzny, bo dzisiaj skupię się na nas, jest chęć i próba odświeżenia jej co jakiś czas, niezależnie od tego, czy czujemy już w powietrzu wiosnę, czy zwyczajnie czujemy, że czas na zmianę ot tak – po prostu! Z racji tego, że nasz gust, styl, smak itp. zmienia się co jakiś czas, ważne jest szukać czegoś nowego, innego – czegoś, co sprawi, że na nowo będziemy z przyjemnością przeglądać się w lustrze, jakkolwiek to brzmi 🙂

Kiedy czujemy, że czas coś zmienić – TK Maxx przychodzi z pomocą! Z racji tego, że dostawy trafiają do sklepów aż kilka razy w tygodniu, codziennie mamy szansę na upolowanie wyjątkowych skarbów (ja bardzo sobie cenię właśnie tę zaletę TK Maxx). Niezależnie, czy chcemy wprowadzić do naszej garderoby więcej klasyki, czy… wręcz przeciwnie! Ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie sprzyjają w polowaniu, a 6 tematycznych działów zachęca do zmian nie tylko w garderobie :).

W TK Maxx lubię też to, że dostępne są karty upominkowe – mają różne wzory (z okazji ślubu, urodzin, imienin) i… są bezterminowe! Moim zdaniem: SUPER!

Dlatego idź Szanowny Panie do TK Maxx i znajdź dla siebie wszystko co jest Ci potrzebne, żeby odświeżyć swój styl 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..