Poprzedni Następny

#Jaguar E-PACE

Testuję, sprawdzam, polecam, taki mój przywilej, takie plusy prowadzenia Bloga Modny Tata.

Tym razem w „moje ręce” wpadł Jaguar E-PACE. 

Ostatnimi czasy, jak dobrze zauważyliście miałem przyjemność testowania nowego, a zarazem pierwszego kompaktowego SUV-a marki Jaguar. Posiadanie własnych czterech kółek to przede wszystkim wolność i niezależność. Najważniejsze jest to, aby się wyrwać i odetchnąć od codziennych obowiązków, chociaż raz na jakiś czas.

Wrażenia:

Tak, tak, zgadza się. Jeździło się przez te kilka dni bardzo przyjemnie po warszawskich drogach. Jeździło? Rzekłbym nawet, płynęło. Mając na uwadze poruszanie się po mieście i trudności z parkowaniem w kochanej stolicy, byłem mile zaskoczony, że pomimo tego, że jest to SUV nie miałem problemu z zaparkowaniem oraz samą jazdą. Tak jak wspomniałem wyżej jest to SUV miejski, samochód rodzinny i idealnie się w tym sprawdził. Jak mawia młodsze pokolenie. E-PACE jest tip top, z przewagą na TOP.

Jako, że rodzinny, to i pakowny i przestrzenny. Tutaj wspomnę tylko delikatnie o odczuciach mojego synka, który najbardziej upodobał sobie panoramiczny dach, dzięki czemu mógł podziwiać to wszystko co działo się nad Jego głową siedząc wygodnie w foteliku, słuchając ulubionych piosenek 🙂

Konkrety:

Nowy Jaguar E-PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skoncentrowaną na kierowcy w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza. Nigdy wcześniej nie było takiego kompaktowego SUV-a.

Jaguar E-Pace to bez wątpienia jeden z najładniejszych samochodów w segmencie. Dynamiczna i zadziorna bryła z krótkimi zwisami i krągłościami zwraca na siebie uwagę. W nowym modelu znajdziemy dużo cech wspólnych z pozostałymi modelami w gamie producenta. Szczególnie dotyczy to kształtów przednich reflektorów, zapożyczonych prosto z modelu F-Type.

Deska rozdzielcza modelu E-PACE została wykonana z wysokiej jakości materiałów współgrających z nowoczesnym projektem wnętrza. Kokpit otacza kierowcę, zapewniając bezproblemowy i intuicyjny dostęp do wszystkich potrzebnych przełączników, aby nie dekoncentrował się podczas jazdy.

Zaprojektowana aby każda podróż była bezpieczna i ciekawa. Najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystane w E-PACE to m.in. system infotainment Touch Pro zawierający 10-calowy ekran dotykowy.

Nowy E-PACE to pierwszy, kompaktowy SUV marki Jaguar, który łączy w sobie efektowny wygląd oraz przestrzeń i praktyczność – fantastyczne połączenie dla klienta biznesowego. Dodając do tego szeroką paletę nowoczesnych i wydajnych silników z rodziny Ingenium oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne zapewniają duży wybór wersji wyposażeniowych dla Twojej floty pojazdów.

Reasumując, Jaguar to brytyjska marka z wieloletnią tradycją – jak dobrze wiecie, słynie z produkcji sportowych modeli, ale także luksusowych limuzyn. Czasy się jednak  zmieniły – przed Wami dziki kot w kompaktowym wydaniu i nadwoziu SUV, jednakowo uwielbianym przez kobiety i mężczyzn. To, co mnie najbardziej zaskoczyło to dostępność samochodu. Jak poinformowali przedstawiciele, E-PACE dostępny jest od nawet 1459 zł netto miesięcznie w firmowym programie Premium Lease. Zaskoczeni? Jeszcze bardziej zaskoczeni będziecie, jak ten kot sprawnie radzi sobie w miejskiej dżungli – zapiszcie się na jazdę próbną, gwarantuję że zmienicie zdanie na temat i będziecie wiedzieli, na co oszczędzać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..