Poprzedni Następny

#usuwamy tattoo…

Ilość zabiegów, konieczna do usunięcia tatuażu, zależna jest od wielu czynników ,  między innymi rodzaju pigmentu, głębokości usytuowania  barwnika – przybliżona liczba zabiegów ustalana jest na konsultacji dermatologicznej. Seria to ok 3- 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 6-8 tygodniowych. Warto pamiętać, że w przypadku innych technologii ilość zabiegów  wymaganych do osiągnięcia efektów jest nawet dwukrotnie lub trzykrotnie większa

Warto zaznaczyć, że w przypadku wcześniejszych laserów ilość zabiegów, którą należało wykonać sięgała nawet kilkunastu zabiegom.

Urządzenie, z którego korzystałem jest absolutną rewolucją w  laserowym usuwaniu tatuaży, i rewitalizacji skóry bez  potrzeby rekonwalescencji. Ultranowoczesna technologia, zastosowana w laserze Picosure związana jest ze  skróceniem czasu trwania impulsu do tzw.  picosekundy, co czyni go krótszym o 100 razy od nanosekundy – powszechnie wykorzystywanej przez lasery typu Q-switch., Dodatkowo zastosowanie  wiązki laserowej o długości światła 755 nm i 532 nm stało się bezkonkurencyjne w usuwaniu wszelkich barwników tatuaży, z wyjątkiem pigmentu białego.

Zabieg będzie powtarzany jeszcze 2-3 razy, także na bieżąco będę informował o postępach 🙂

Zapraszam po więcej informacji TUTAJ

Dziękuję Klinika Krajewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..