Poprzedni Następny

#DZT2004

Zegarek męski DIESEL DZT2004 doskonale prezentuje geniusz całej kolekcji smartwatchy DIESEL ON.

Ultranowoczesna koperta dzięki połączeniu z cenioną w męskim świecie solidną bransoletą sprawia, że smartwatch DIESEL ON wygląda jak prawdziwy zegarek przyszłości. Projektując innowacyjny, męski smartwatch na bransolecie nie pozostawiono przypadkowi żadnego aspektu. Dlatego też do stworzenia modelu DIESEL ON DZT2004 zastosowano unikalny, czarny odcień stosowany przy produkcji pistoletów i karabinów szturmowych.

Po raz kolejny Smartwatch DIESEL ON nie ograniczają się jedynie do możliwości połączenia z telefonem.

Dzięki autonomicznej możliwości połączenia z siecią Wi-Fi, zawartej w czasomierzu aplikacji Google PLAY, a także 4GB pamięci, ten ultranowoczesny smartwatch sam zadba o dokładność chodu i zapewni łatwy dostęp do Twoich ulubionych aplikacji. Męski zegarek DIESEL ON DZT2004 zapewni kompleksowe wyświetlanie i możliwość obsługi wszystkich powiadomień  pojawiających się w sparowanym smartfonie. Dzięki wbudowaniu mikrofonu zyskamy także dostęp do rozpoznającego naszą mowę systemu Google  Assistant, który możemy zapytać np. o pogodę, a odpowiedź na nasze zapytania usłyszymy wprost z wbudowanego w zegarku głośnika.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..