Poprzedni Następny

#stylowe wyzwania

Stylowe wyzwania TK Maxx

Listopad- ciemno, szaro buro i ponuro. No cóż, oczekujemy już gwiazdki, ale do niej jeszcze chwila. W aspekcie mody, listopad to dobry czas, bo upływa w dużej mierze na oczekiwaniu na Black Friday, kiedy to sklepy obniżają swoje produkty na bardzo krótki, określony czas, by powrócić zaraz do regularnych cen. Zastanawiam się, po co czekać na BF, jeśli w TK Maxx dostępne są perełki od projektantów i znanych marek codziennie w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie! Mało tego, właśnie w listopadzie w TK Maxx można odkryć jeszcze więcej inspiracji, bo w do sklepów przez cały listopad trafiają wyjątkowe, tematyczne dostawy!

Przez cały listopad, odbywają się  wyjątkowo duże dostawy tematyczne. Właśnie teraz ruszyła dostawa z nowinkami technologicznymi!

Pisałem Wam jakiś czas temu o pierwszym wyzwaniu pod hasłem ,,Stylowe wyzwania TK Maxx” dotyczącym odmiany swojego wnętrza na jesień, w którym brałem udział razem z Jestem Kasia, pamiętacie? Teraz przyszedł czas na odsłonę modową!  Wybrałem się do TK Maxx na Marszałkowskiej i tak, jak w przypadku poprzedniej wizyty – inspiracje czekały już od wejścia, bo swój łup zobaczyłem od razu jako pierwszy na wieszaku. Co to było?

Świetny, bardzo stylowy sweter doskonale wpisujący się w aktualne trendy. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru, ale też ciekawy, czy podoba się Wam mój wybór? Efekty moich poszukiwań (wprawdzie niedługich, ale jako facet bardzo to sobie cenię), znajdziecie poniżej. Dajcie znać, czy Wam się podoba. A jak do wyzwania podeszła Jestem Kasia? Zobaczcie tutaj!

Pamiętajcie też, że TK Maxx to:

-ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie,

-znane marki w niskich cenach,

-6 tematycznych działów: moda damska, moda męska, dział dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz dział dla domu,

-wszystko pod jednym dachem,

-wyjątkowe skarby z całego świata,

-unikatowe perełki,

-dostawy aż kilka razy w tygodniu,

-doskonała jakość.

Dla mnie bomba. Czego chcieć więcej?

A jeżeli chcecie sprawdzić, gdzie jest najbliższy TK Maxx – kliknijcie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..