Poprzedni Następny

Wyzwanie #1

Wyznaję zasadę, że życie trzeba sobie ułatwiać. Jako zabiegany mąż i ojciec, a przede wszystkim facet staram się ograniczać swoją aktywność w galeriach handlowych do minimum. Znacie to?:) Mam ten plus, że moja żona też nie lubi chadzać po sklepach, więc nie jestem jednym z tych, którzy podpierają barierki przed sklepowymi witrynami. Są jednak wyjątki i tu – łącząc przyjemne z pożytecznym, oboje bardzo cenimy sobie zakupy w TK Maxx. Dlaczego? Bo mamy możliwość zrobić zakupy pod jednym dachem – począwszy od ubrań, butów, zabawek dla Ptysia, po akcesoria i dodatki do domu. Ale to nie wszystko! Dodatkowe atuty to:

  • Dostawy aż kilka razy w tygodniu

  • Doskonała jakość

  • No i ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

Czas to deficyt w naszym życiu, tym bardziej cieszy, że jest takie miejsce na mapie Warszawy jak TK Maxx. Mój ulubiony jest na ul. Marszałkowskiej 104/122, a Wasz? Jeśli jeszcze nie macie swojego faworyta, mapę sklepów znajdziecie TUTAJ.

TK Maxx to 6 tematycznych działów: moda damska, moda męska, dział dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz dział dla domu, w których każdy poszukiwacz skarbów – niezależnie od preferowanej estetyki – znajdzie unikatowe, wyjątkowe perełki. Wszystko od znanych marek i projektantów w okazyjnie niskich cenach! Dodatkowo, bardzo często są to pojedyncze, wyjątkowe egzemplarze – co cieszy, bo jak dobrze wiecie, nie lubię być jednym z wielu, lubię mieć coś co jest rzadkością, co jest unikatowe.

W TK Maxx zarówno fani kolorowych printów, wzorów czy bogatych zdobień, jak i minimaliści w wyborze elementów garderoby czy dekoracji wnętrza upolują coś dla siebie.

W TK Maxx zarówno fani kolorowych printów, wzorów czy bogatych zdobień, jak i minimaliści w wyborze elementów garderoby czy dekoracji wnętrza upolują coś dla siebie.

Marka TK MAXX zaprosiła mnie i Jestem Kasia do udziału w akcji pod hasłem „Stylowe wyzwania TK Maxx”! Dzisiejszym wpisem ruszamy z serią trzech jesienno-zimowych postów z TK Maxx, w których będziecie mieli szansę zobaczyć. Przedstawienie odmiennego spojrzenia na ten sam temat – mojego i minimalistycznej estetyki Jestem Kasia. Pierwszym zadaniem, jakie dostaliśmy było zaaranżowanie jesiennego kącika relaksu. Wyzwań będzie więcej – obserwujcie, bo przed nami temat modowy oraz wyjątkowa, charytatywna akcja, której szczegóły już wkrótce! Nie mogę się doczekać!

Moim ulubionym kącikiem w domu jest kanapa, na której pracuję i odpoczywam. Jednym słowem – spędzam na niej dużo czasu. Dlatego oprócz typowego przeznaczenia, tj. miejsca do odpoczynku, odprężenia, musi spełniać także funkcje inspirujące do pracy, tworzenia i kreatywnego myślenia. Mając to na względzie, postanowiłem odmienić tę część mieszkania w łatwy i szybki sposób, jednocześnie dający wrażenie dużej metamorfozy.

Na zakupy miałem iść z żoną, ale ponieważ jest ona jeszcze bardziej zapracowana niż ja, wybrałem się sam. Myślicie, że nie dałem rady? Nic bardziej mylnego! Dzięki oznaczonym działom w sklepie, bez problemu znalazłem odpowiedni do wystroju wnętrz i akcesoriów dla domu.

Kupiłem nowe poduszki, ciepły koc, kosze z pachnącymi jesienią kompozycjami, a także globus, który wyjątkowo mi się spodobał. Za wszystkie elementy, które odmieniły moją przestrzeń relaksu zapłaciłem nieco ponad 800zł, a efekty przeszły moje oczekiwania!

Ja jestem bardzo zadowolony i z dumą przedstawiam Wam efekty mojej szybkiej metamorfozy. Jaki morał? TK Maxx ma doskonale oznaczone działy, co pomaga  bardzo szybko znaleźć dokładnie to, czego akurat potrzebujemy. Dodatkowo, mamy pewność, że kupione produkty są unikatowe, a jednocześnie w bardzo dobrej cenie!

Wszyscy lubimy oszczędzać czas i pieniądze, więc szczerze Wam polecam znaleźć swój TK Maxx i wybrać się na polowanie.

Ciekawi? 

Wizję Jestem Kasia znajdziecie TUTAJ. Efekty mojej przedstawiam Wam poniżej.

 Zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..