Poprzedni Następny

Tylko czas tu racje ma…

Czas. Tego niestety nam wszystkim brakuje…
Przedstawiam Wam mój nowy nabytek zegarek Diesel DZ1845.
Zegarek Diesel DZ1845 to męski czasomierz, idealny do codziennego użytku. Kilka słów o zegarku: dlaczego właśnie ten model?
MECHANIZM ZEGARKA: Męski zegarek Diesel Fashion DZ1845 wyposażony jest w kwarcowy mechanizm, zasilany za pomocą baterii. Posiada bardzo wysoką dokładność mierzenia czasu +/- 10 sekund w przeciągu 30 dni. W mechanizmie kwarcowym, elektrycznie regulowane drgania generowane są przez syntetyczny kryształ kwarcu. Precyzyjna kontrola częstotliwości drgań sprawia, ze zegarki z mechanizmami kwarcowymi są wyjątkowo dokładne. Energia elektryczna potrzebna do działania i kontroli układu pochodzi z baterii.
KOPERTA: Mechanizm japoński mieści się w stalowej, wytrzymałej kopercie. Wykorzystanie wysokiej jakości stali w kopercie gwarantuje, że zegarek odporny jest na korozję i uszkodzenia oraz nie powoduje alergii. Stop stali szlachetnej charakteryzuje się optymalna odpornością na korozje. W zegarkach DIESEL wykorzystany jest jeden z najlepszych stopów stali 316L.
TARCZA: Tarcza zegarka w czarnych barwach elegancko prezentuje się na tle całości. Cała kolorystyka tarczy oparta jest na kolorach pomarańczowo-grafitowo-białych.

SZKŁO: Zegarek wyposażony w szkło mineralne ( 5 stopień w skali Mohsa) – najczęściej spotykane, bardzo przejrzyste, czyste, cienkie, elastyczne i odporne na pęknięcia.
PASEK: W zegarku zamontowano pasek z delikatnej skórki cielęcej w kolorze czarnym.
WODOSZCZELNOŚĆ: Zegarek z wodoszczelnością 50m (5 ATM), gwarantuje właścicielowi, że nie musi bać się zachlapań, czyli np. mycia rąk. Oprócz tego w zegarku można się kąpać, pływać na basenie itp.
ZAPIĘCIE: Tradycyjna sprzączka z logo DIESEL.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..