Poprzedni Następny

Kiedy świeci słońce…

When the sun is shining…

Wkrótce i na dla mnie przyjdzie czas urlopu. Po całym roku intensywnej pracy czuję się naprawdę zmęczony i fizycznie i psychicznie. Najbardziej chyba potrzebuję zmiany otoczenia i pięknych widoków. Ciągle jeszcze szukam kierunku, który obiorę, przede wszystkim ze względu na malucha, bo z pewnością nie dla niego leżenie plackiem na plaży i w pełnym słońcu, ale na ja i Paulina taką formę odpoczynku bardzo lubimy, więc trzeba znaleźć optymalne rozwiązanie. A jeśli słońce, to podstawą są filtry przeciwsłoneczne. Pamiętajcie o tym, żeby bez tego nie wychodzić na słońce. Bardzo głośno mówi się aktualnie o bardzo szkodliwym działaniu promieni słonecznych na nasze zdrowie i abstrahując od schodzącej skórki po oparzeniu słonecznym, możemy nabawić się o wiele poważniejszych konsekwencji kąpieli słonecznych. Dlatego przestrzegam Was, dbajcie o siebie, dbajcie o swoje dzieci. Nie szukajcie oszczędności na zdrowiu i myślcie o konsekwencjach, które po nieodpowiedzialnym korzystaniu ze słońca mogą być szczególnie dotkliwe.

 

Paulina zabezpieczyła już naszą rodzinę i na wakacje bierzemy ze sobą kosmetyki Eisenberg, bo idealnie się u nas sprawdzają- zarówno linia kobieca, jak i męska. Dlatego sięgnęliśmy po wypróbowaną, pewną markę. Dodatkowo, co ważne, kiedy ma się małe dziecko i mało czasu na leżenie plackiem, pielęgnacja do opalania ma działanie przyspieszające opaleniznę, a dodatkowo działa przeciwstarzeniowo.

Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Twarzy SPF

Lekki, błyskawicznie wchłaniający się krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum, by zapewnić podwójne działanie ochronne przed promieniami UVA/UVB.

Ekskluzywna Formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opaleniznę i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej JEDNOLITĄ, SZYBSZĄ i ROZŚWIETLONĄ opaleniznę.
Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry, która łatwo się opala. Intensywnie nawilża, regeneruje i opóźnia proces starzenia się skóry wywołany działaniem promieni UV dzięki zawartości Masła Karite połączonego z wysokim stężeniem przeciwutleniających Flawonoidów wyciągów z Szarotki Alpejskiej.
Nie zawiera barwników.

A jeśli już zdarzy nam się przypiec, idealnym rozwiązaniem jest maseczka S.O.S. anti-age po opalaniu. Ta maseczka jest świetna, bo po prostu błyskawicznie łagodzi uczucie poparzenia i już po pierwszej aplikacji znika uczucie napięcia skóry i pieczenie. 

Maseczka Anti-Age po Opalaniu do Twarzy

Pielęgnacja SOS na poparzenia słoneczne, intensywnie koi i przywraca nawilżenie, błyskawicznie łagodzi uczucie poparzenia i przywraca komfort skórze po całym dniu spędzonym na słońcu. Już po pierwszej aplikacji świeżej żelowej maseczki skóra jest wygładzona, miękka i toniczna dzięki Kwasowi Hialuronowemu oraz łagodzącemu i odbudowującemu działaniu Czerwonych Alg.

Ekskluzywna Formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opaleniznę i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej JEDNOLITĄ, SZYBSZĄ i ROZŚWIETLONĄ opaleniznę. Przyspiesza opaleniznę, wyciąg z Szarotki Alpejskiej z wysokim stężeniem Flawonoidów skutecznie zwalcza wolne rodniki. Nie zawiera barwników.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..