Poprzedni Następny

Zdrowo, szybko i pysznie…

Jak wiecie, sport zajmuje dużą część mojego życia. By zachować formę, równie ważne, jak ćwiczenia, jest zachowanie zdrowej i zbilansowanej diety. Odkąd mam rodzinę, ten aspekt jest szczególnie ważny także z uwagi na maluszka. Posiłki często przygotowuję sam, bądź angażuję Ptysia do wspólnej zabawy w kuchni. Zawsze uważałem, że jedzenie  i cały rytuał z tym związany jest niezwykle ważny, bo wzmacnia więzi, daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i stabilizacji.  Wiem, jakie to ważne, żeby po prostu ze sobą pobyć , a oprócz tego to niezła frajda, bo można przygotowywać je wspólnie i nieźle się przy tym bawić!

Zorganizowanie całego tego przedsięwzięcia wymaga współpracy wszystkich domowników i to angażowanie każdego już jest częścią wspólnie spędzonego czasu, bez myślenia o codziennych sprawach.

Dziś przygotowałem dla Was propozycję obiadu dla całej rodziny. Nic skomplikowanego, a zdrowo i szybko można wyczarować coś pysznego. Tada! Makaron z indykiem w sosie pomidorowym i brokułami!

O indyku wspominać nie trzeba, bo wiadomo, że jest to mięso delikatne, wskazane także dla dzieci. Brokuły są ogromnym źródłem witamin, a do tego wszyscy bardzo je lubimy. Dlaczego Lubella MINI kółka? Ptyś jest ogromnym fanem motoryzacji i ten makaron szczególnie przypadł mu do gustu:)) A dla nas jego radość jest bezcenna. Dodatkowym atutem jest to, że makaron Lubella wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i co ważne nie skleja się. Lubella Mini Kółka nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, można z niego tworzyć pyszne dania na MINI co nieco dla dużych i małych. 

Spróbujcie i Wy i polecam zaangażować dzieci do wspólnego gotowania. Spędzajcie wspólnie czas i celebrujcie codzienność.

Dla takich chwil warto żyć.

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..