Poprzedni Następny

Śniadanie Mistrzów :)

Pisałem Wam ostatnio o naszych wspólnych śniadankach i ketchupowych buźkach. Alternatyw jest jednak wiele, a jedną z nich są płatki śniadaniowe. My bardzo je lubimy i cieszymy się, że synek podziela nasze upodobania w tym zakresie, bo dzięki temu możemy podawać mu nie tylko smaczne, ale przede wszystkim bardzo zdrowe śniadania, które są podstawowym posiłkiem w ciągu dnia.

Na rynku płatków jest wiele. My często wybieramy Corn Flakes Pełne Ziarno od Lubelli, bo te płatki są chrupiące i po prostu smaczne. Dodatkowo są cennym źródłem błonnika, bo powstają z pełnoziarnistej mąki kukurydzianej. Dzięki temu zachowują maksymalnie dużo składników odżywczych oraz są pełne minerałów – manganu, magnezu i fosforu. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy żyją aktywnie, lubią spędzać czas z bliskimi, chcą zadbać o siebie i rodzinę, a jednocześnie czerpać radość i przyjemność z pysznego smaku posiłków z naturalnych, zdrowych składników. Dzięki płatkom Lubella Pełne Ziarno to wszystko jest możliwe, a my zyskujemy czas na cieszenie się tym, co naprawdę ważne – byciem bliżej siebie i radością z odkrywania tego, co prawdziwie naturalne.

Dbajcie o to, co jecie, a przede wszystkim – nie zapominajcie o jedzeniu śniadań. To podstawa udanego dnia.

Dbajcie o to, co jecie, a przede wszystkim – nie zapominajcie o jedzeniu śniadań. To podstawa udanego dnia.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..