Poprzedni Następny

,,Sport jest ważny…a co z jedzeniem?’’

Sport jest ważny ale tylko gdy idzie w parze z właściwą dietą.

Bardzo często moje posty dotyczą kwestii sportu. Z prostej przyczyny – bo to kocham, bo to moje życie, ale – przy uprawianiu sportu niezwykle istotna jest kwestia odpowiedniej, zbilansowanej diety, właściwego doboru produktów i przestrzegania wielu zasad żywienia. Bez tego nie ma sukcesu. Bez tego nie ma zdrowia.

Ja od zawsze bardzo dbałem o właściwe odżywianie, bo jeść lubię, ale ważne co i w jakich ilościach. Wiadomo, że je się oczami, ale nie dajcie się nabrać na ładne opakowania, bo to jest najmniej istotne.

Odkąd mam rodzinę zwracam jeszcze większą uwagę na to co kupuję, nie tylko dla siebie, ale dla nich. Wybieram produkty sprawdzone, czytam etykiety, lubię zakupy na bazarkach, gdzie mam zaprzyjaźnionych sprzedawców i wiem, że nigdy nie wcisną mi żadnego szajsu.

Bardzo istotne jest także, w jaki sposób przechowuje się produkty, żeby żywność pozostała świeża i nie zagrażała naszemu zdrowiu.

W kwestiach, które dotyczą mojej rodziny, zawsze kieruję się najwyższą jakością. Dlatego do domu kupiłem chłodziarko-zamrażarkę Liebherr. Jak wiecie, nigdy nie polecam Wam rzeczy, których sam nie przetestowałem. Lodówka, jest przede wszystkim piękna wizualnie i robi zawsze wrażenie na naszych gościach. Jest bardzo pojemna, ma bardzo sprytnie przemyślane półki i schowki na przechowywanie żywności.

Kilka istotnych informacji, które posiada ten sprzęt:

  • Technologia BioCool – utrzymuje świeżość przechowywanych produktów spożywczych znacznie dłużej niż w tradycyjnych chłodziarko-zamrażarkach. Dzięki temu, nie tracą one cennych witamin i minerałów, a zatem dłużej można się cieszyć wartościowymi składnikami w przechowywanej żywności.
  • DuoCooling – czyli możliwość niezależnego sterowania komorą chłodziarki i zamrażarki. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co oznacza, że zapachy produktów nie przenoszą się, a same produkty nie wysychają. Uważam, że to super rozwiązanie.
  • Zastosowana na drzwiach specjalna powierzchnia SmartSteel oznacza, że obudowa wykonana ze stali szlachetnej, została pokryta specjalną powłoką, która zapewnia odporność na drobne zarysowania, łatwo się ją czyści oraz świetnie wygląda. Ważna funkcja przy zabawie z maluchami. Problem brudnej lodówki praktycznie nie istnieje. Przetarcie szmatką wystarczy by znów lśniła jak nowa.

  • Technologia NoFrost pozwala na długo zachować świeżość produktów. Produkty są zamrażane obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. No i co najważniejsze nie trzeba przeprowadzać uciążliwego rozmrażania!
  • Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CNef 5715 gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej A+++. Dzięki temu dbamy o środowisko i realnie dbamy o nasze finanse. Zamiast wydawania fortuny na rachunki, możemy je przeznaczyć na kino lub karnet na siłownię 🙂

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić ten sprzęt. Marka mówi sama za siebie. W tym wypadku nie jest to tylko rozdmuchany pijar, ale najwyższa jakość, która broni się sama.

Dbajcie o to co jecie, właściwe przechowywanie żywności ma znaczenie, a na niektórych rzeczach po prostu się nie oszczędza 😉

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..