Poprzedni Następny

Wspólny posiłek :)

Odkąd w naszym życiu pojawiło się dziecko, szczególnie staramy się celebrować wspólne chwile. Nie oszukujmy się, w codziennej gonitwie i natłoku obowiązków, trzeba szukać tych wspólnych momentów, dla których tak naprawdę warto żyć. Jednym z naszych codziennych rytuałów jest wspólne przygotowywanie posiłków, a potem siedzenie przy stole i ich spożywanie całą rodziną.

Wolny dzień, kiedy nie spieszę się do pracy albo innych obowiązków, zaczynamy od przygotowywania śniadania dla całej trójki. Najpierw pytanie o to, kto na co ma ochotę. Często jemy kanapki, ale nigdy nie są one zwyczajne, bo maluszek lubi, kiedy pojawia się na nich jakich akcent w postaci buźki czy serduszka 🙂 No i oczywiście dostaje to, na co zasłużył, czyli wszystko, co najlepsze:)

Nam i Ptysiowi – przede wszystkim- najbardziej odpowiada ketchup Kotlin Łagodny. Dla nas to nr 1 ze względu na smak.

Jest pyszny, intensywnie pomidorowy. Smakowanie go dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji. Nie zawiera konserwantów oraz substancji wzmacniających smak, można go więc smakować bez ograniczeń i bez wyrzutów sumienia. A przede wszystkim jest bezpieczny dla dziecka. No i idealnie nadaje się do robienia pełnych smaku buziek 🙂

Takiemu śniadaniu Ptyś się nigdy nie oparł 🙂

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..