Poprzedni Następny

Krótko i na temat…

Pielęgnacja.

Bardzo często pytacie o to, jakich kosmetyków używam na co dzień. Otóż. Po pierwsze, to fajnie, że faceci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko, jakim samochodem jeżdżą (co jest oczywiście kluczowe ;)), ale o to, co mają na sobie, jak o siebie dbać itd. Nie jest to typowo męski temat, przyznaję, ale też nie jest nam -jak się okazuje – obca kwestia codziennej pielęgnacji.

Ja zawsze zwracałem uwagę na to, jakiego używam antyperspirantu, żelu do włosów czy perfum. Co do pielęgnacji twarzy, to kiedyś był to zwykły krem nawilżający, ale wraz z upływającym czasem, zauważyłem, że moja skóra wymaga czegoś więcej i zwykły krem już nie wystarczy.

Od jakiegoś czasu postawiłem na kosmetyki z wyższej półki i używam linii Eisenberg Homme Paris, która została stworzona specjalnie dla męskich potrzeb. Dzięki temu używam kosmetyków wydajnych, dających rezultaty i zadowolenie, że wydane pieniądze nie poszły na marne.

Nr 1 to krem – Complexe Anti-Age. U mnie sprawdza się świetnie, nie wysusza, szybko się wchłania, a dla mnie to szczególnie ważne. No cóż.. trzydziecha na karku i trzeba zacząć panować nad zmarszczkami hehe.

Spróbujcie, szczerze polecam.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..