Poprzedni Następny

Zamknij oczy…Weź głęboki wdech…Wspomnienia powrócą…

Dokładnie pamiętam, jak zakochałem się w mojej żonie. Pamiętam miejsce, słowa i… jej zapach, który przywołuje najpiękniejsze wspomnienia.

To było prawie 7 lat temu. Czerwiec 2010 r. Warszawa. Pamiętam jak dziś moją podróż do stolicy. Do miejsca, które było mi tak dalekie, a dzisiaj jest mi tak bliskie, do kobiety, która była mi tak obca, a dzisiaj jest najbliższa. Pamiętam Jej uśmiech, jej pierwsze słowa, jej pierwszego buziaka i zapach, który stał się tak bliski.

Pamiętam tamten dzień– pobudka o świcie, a o siódmej rano wsiadłem w samochód i ruszyłem w podróż w nieznane. Po niemal pięciu godzinach jazdy wysiadłem w Warszawie z Fiata Punto z wielkim misiem w ręku (pierwsze wrażenie najważniejsze!), zapaliłem papierosa (w owym czasie ulegałem jeszcze nałogowi, zwłaszcza w stresujących sytuacjach) i wysłałem SMS: „Jestem ”. Cóż, nie wysiliłem się zbytnio, ale nerwy zrobiły swoje…

Zanim zjawiła się Paulina, minęło trochę czasu (wiadomo, kobieta!), ale kiedy szła w moją stronę … (znacie to uczucie?). Do tej pory na wspomnienie tych chwil czuję silne emocje i słynne motyle w brzuchu.

Może to banalne, ale zakochany facet staje się trochę inną osobą. Radosne oczekiwanie towarzyszy każdemu dźwiękowi powiadomienia w telefonie, ma się wrażenie, że widzi się ją na każdym rogu, a wszędzie czuć zapach jej perfum.

Stan zakochania działa na wszystkie zmysły – facet staje się wrażliwszy, inaczej odbiera dotyk (pierwsze muśnięcie dłoni!) i zapamiętuje nawet najdrobniejsze doznania. Ja doskonale pamiętam nutę perfum, które miała na sobie tego dnia. Odpowiednio dobrany zapach potrafi przywołać najpiękniejsze chwile i emocje związane z początkami związku.

Każdy z nas tak ma, nieprawdaż? Zapachy przywołują wspomnienia. Zapachy powodują uśmiech na naszych twarzach. Niby ulotne, ale zawsze żywe.

DSC04480 kopia

Uwielbiam cofać się pamięcią do tego czerwcowego poranka. To wtedy właśnie pierwszy raz w życiu zobaczyłem moją przyszłą żonę. To wtedy właśnie po raz pierwszy poczułem Jej zapach…

Chloe Love Story Eau Sensuelle to romantyczny i zmysłowy zapach, który idealnie oddaje emocje towarzyszące pierwszym spotkaniom i zakochaniu. Głęboki, elegancki, a jednocześnie pełen radości i słońca. Może będzie to zapach Waszej miłości?

Nowy zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i Douglas.

image1

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..