Poprzedni Następny

Pozostańmy w kontakcie…

Kamerka XiaoYi

Od zawsze uważałem, że elektroniczna niania, czy też kamerka w domu, to bardzo przydatna rzecz. Monitorowanie dziecka podczas snu, pilnowanie domu, np. będąc na wyjeździe to tylko niektóre z zalet takiego sprzętu.

Bez tego gadżetu nie wyobrażam sobie funkcjonowania z noworodkiem. Serio. To ogromna wygoda dla rodziców, słyszeć maluszka, jego płacz, kasłanie czy nawet głośniejszy oddech.

FullSizeRender 3

Na rynku znajdziecie wiele różnych propozycji niań– od wideo po walkie-talkie.

 Jakie są jej zalety?

Kiedy maluch zasypia, Wy krzątacie się po mieszkaniu, gotujecie, słuchacie muzyki, oglądacie telewizję. Czasem możecie po prostu nie słyszeć dochodzących zza ściany odgłosów. A gdy już się to stanie, może się okazać, że maluch jest rozbudzony na dobre.

Niania to komfort, zwłaszcza w większych dwupoziomowych mieszkaniach, domach itp. Pierwsze głośniejsze odgłosy z dziecięcego pokoju oznaczają, że być może wystarczy podać smoczek lub pomóc w zmianie pozycji. I po kłopocie.

My korzystamy z niani do dzisiaj, choć (a może właśnie dlatego) Bruno jest już całkiem sporym chłopcem. No właśnie, to kolejna zaleta – sprzęt sprawdza się i przy niemowlakach, i przy większych dzieciach. Lepiej jest mieć rozrabiakę pod kontrolą, bo jak wiadomo, zbyt długa cisza to potencjalne problemy.

Prawdziwym jednak hitem jest kamerka, dzięki której możemy patrzeć nawet w jakiej pozycji śpi nasza miłość. To ogromny plus zarówno przy bardzo małych dzieciach, które nie potrafią się same przekręcać, jak i przy większych, które zmieniają pozycje spania na najdziwniejsze akrobacje.

image1 2

Domowa kamera XiaoYi jest wprost stworzona dla rodziców. Dzięki niej, rodzice mają stały podgląd na to, co dzieje się w domu. Kamera wysyła powiadomienia na komórkę z informacją o wykrytym ruchu i podglądem na żywo. Dodatkowo oferuje dwustronną komunikację audio i video. Kamera posiada także nieinwazyjną podczerwień, co umożliwia wykorzystywanie kamery jako elektroniczną nianię.

PS.  Prezencior 🙂

Do końca marca 2017 kupon rabatowy w wysokości 50 zł na zakup kamery Home 2:  modnytata50

Sprawdźcie jak działa 🙂

Pozdrawiam 🙂

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..