Poprzedni Następny

Sleep well 2night…

Ja Cię kocham, a Ty śpisz…synku
Uwielbiam patrzeć na mojego śpiącego synka. Czy może być coś piękniejszego niż widok śpiącego dziecka? Zrozumiałem to dopiero, kiedy sam zostałem tatą. Sen to zdrowie i nie oszukujmy się… trochę spokoju dla rodziców 😛
Zadziwiające, że maluch śpi czasem w takich pozycjach, że ja bym się połamał, albo nabawił poważnej kontuzji, a on śpi w najlepsze 🙂
W dużej mierze z tego powodu uznaliśmy z żoną, że nie będziemy kupowali mu łóżka, z którego łatwo mógłby spaść nasz akrobata. Pomyśl podłapaliśmy od naszych bardziej doświadczonych znajomych, którzy w pokojach dzieci całkowicie zrezygnowali z łóżek i korzystają wyłącznie z materacy. Mamy więc materac i my, który sprawdza się doskonale w ciągu dnia do skakania i czytania książek, a w nocy jest rewelacyjnym łóżkiem, bo nie ma nic lepszego niż porządnie się wyspać, wiadomo!:)
img_6669
Sen dla dziecka jest kluczowy, wiadomo, bo rośnie, bo odpoczywa jego malutkie serduszko. Kładziemy go spać jeszcze także w dzień, bo podobno skoro chętnie zasypia to widocznie potrzebuje, a sen w tym wieku ma zbawienny wpływ.
Najbardziej lubimy spać razem.. zdarza się oczywiście, że zarobię kopa prosto w nos, albo budzę się z pampersem na twarzy, ale i tak jest to najcudowniejsze uczucie na świecie;)
img_6671
Poranne „tatusiu mleko” i soczyste buziaki od maluszka są gwarancją najlepszego dnia!
Poza tym można na nim trochę poszaleć 🙂
img_6670
Materac: http://www.sleepeve.pl
POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..