Poprzedni Następny

Niech się dobrze nosi…

Moi drodzy,

Dostaję od Was wiele wiadomości dotyczących noszonych przeze mnie ubrań i dodatków. Szukacie, podobnie jak ja, takich akcesoriów, które są oryginalne i modne.

modny tata

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam moją autorską kolekcję kominów, stworzoną specjalnie dla Was. Kominy przeznaczone są dla dorosłych w wersji uniseks, w kolorze czarnym i szarym. Zostały wykonane z wysokiej jakości  tkanin wyprodukowanych w Polsce, uszyte przez profesjonalistów i przemyślane tak, żeby spełniały Wasze oczekiwania.

Modny tata

Wiem, że wielu z Was, którzy są rodzicami, chcieliby także swoje dzieci ubierać stylowo i  modnie. Też miałem taką potrzebę. Pomyślałem, że fajnie byłoby mieć coś, co możemy nosić i my i nasze dzieci, zarówno te młodsze, jak i starsze.

W związku z tym kominy zaprojektowane zostały także w nieco mniejszej wersji.

Modny tata

Kolorystyka w obu wersjach kominów jest taka sama – w tonacjach szarości i czerni. To kolory, które beda Wam pasowały do wielu stylizacji, bo są uniwersalne i twarzowe 🙂

Modny tata

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów 🙂

Dzielcie się swoimi opiniami ze mną, bo Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze.

Modny tata

modny tata

Wymiary oraz cena:

Dla Ciebie: 150 cm x 75 cm – 199 zł.

Dla Twojego dziecka: 110 cm x 30 cm – 99 zł.

Skład: 95% wiskoza/ 5% elastan

Koszt przesyłki kurierskiej: 15 zł. (max dwie sztuki w paczce)

Zamówienia proszę składać na adres: info@modnytata.pl z podaniem wielkości oraz koloru komina.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych.

Niech się dobrze nosi …

Regulamin zamówień

Regulamin określa warunki dokonywania zakupów drogą elektroniczną poprzez składanie zamówień na info@modnytata.pl za pośrednictwem strony www.modnytata.pl

Sprzedawcą jest Projekt Modny Tata Michał Będźmirowski, z siedzibą przy ul. Aleje Jerozolimskie 121/123 m.7, 02-017 Warszawa, NIP 5882141738.

Warunki ogólne

1.Kupujący to osoba, która dokonuje zamówienia produktów za pośrednictwem poczty elektronicznej info@modnytata.pl za pośrednictwem strony www.modnytata.pl zgodnie z zasadami tego regulaminu.

2.Dokonując zakupu, kupujący potwierdza, iż zapoznał się z treścią regulaminu i w pełni go akceptuje.

3.Regulamin zawiera informacje o:

a)czasie i metodzie dostarczenia przedmiotu zamówienia,

b)zasadach odstąpienia od umowy,

c)miejscu i sposobie składania reklamacji.

4.Regulamin w formie elektronicznej jest dostępny na stronie www.modnytata.pl i złożenie zamówienia oznacza jego akceptację.

Składanie zamówienia

  1. Zamówienia mogą być składane drogą elektroniczną.
  2. Zamówienia są przyjmowane do realizacji następnego dnia roboczego od momentu złożenia, w soboty, niedziele i święta będą realizowane od godziny 9.00 następnego dnia roboczego.
  3. Składane zamówień nie wymaga rejestracji.
  4. Przy składaniu zamówienia na adres info@modnytata.pl konieczne jest podanie:

-imienia i nazwiska,

-adresu,

-adresu dostawy (jeśli jest inny niż podany powyżej),

-telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail,

-wyboru produktu wraz z podaniem koloru i rozmiaru,

-wyboru formy dokonania płatności spośród podanych poniżej:

a)przesyłka Paczka 24 (płatność z góry zwykłym przelewem bankowym) 15 zł,

  1. b) przesyłka Paczka 24 pobraniowa (płatność dokonywana przy odbiorze przesyłki) płatne 20 zł),

c)darowa wysyłka w przypadku zamówień na sumę od 396 zł.

  1. Dane osobowe kupujących są przechowywane i przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
  2. Po otrzymaniu zamówienia, sprzedający powiadamia kupującego o konieczności dokonania wpłaty (w przypadku wyboru formy zwykłego przelewu bankowego) na konto:

Michał Będźmirowski

Bank Millennium

65 1160 2202 0000 0002 6410 7063

W tytule proszę wpisać produkty, które zostały wybrane.

7.Umowa zostaje zawarta na odległość po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez sprzedającego.

  1. Termin realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych.

9.W razie braku dostępności danego produktu, sprzedający informuje o tym kupującego, który może podjąć decyzję o odstąpieniu od umowy.

10.W razie braku produktu lub niemożności wyprodukowania, sprzedający zobowiązuje się zwrócić wszelkie otrzymane płatności w ciągu 30 dni.

Odstąpienie od umowy

1.Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dostarczenia przesyłki. Kupujący musi zgłosić taki zamiar drogą listową lub elektroniczną.

2.W przypadku odstąpienia od umowy, kupujący po zgłoszeniu zwrotu jak najszybciej wysyła przedmiot na adres sprzedającego podany w preambule niniejszego regulaminu.

3.Zwracany przedmiot musi być nieużywany, nienaruszony i należycie zapakowany tak, by nie uległ uszkodzeniu podczas przesyłki.

4.Przesyłka zwrotna musi zawierać informację z numerem konta, na które zostaną zwrócone środki.

5.Sklep zobowiązuje się wysyłać zwrot pieniędzy w terminie do 14 dni od uznania zwrotu.

6.Uprawnienia określone w niniejszym ustępie odnoszą się do sprzedaży konsumenckiej-mają one zastosowanie tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w kategoriach niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub zawodową.

Procedura reklamacji

1.Wszystkie produkty są oryginalne, pochodzą z legalnego źródła i są wytworzone z gwarancją najwyższej jakości.

2.W przypadku uszkodzenia w trakcie przesyłki lub niezgodności towaru z opisem lub z zamówieniem należy skontaktować się ze sprzedawcą drogą elektroniczną wraz z opisem przyczyny niezgodności. Kupujący ma prawo roszczeń określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176, z późn. zm.).

3.Reklamacje są realizowane w ciągu 30 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przesyłki od kupującego. Kupujący zostanie poinformowany o statusie reklamacji drogą mailową lub telefoniczną.

4.Uprawnienia wskazane 1 pkt 2 i 3 odnoszą się do sprzedaży konsumenckiej.

Polityka prywatności

1.Składając zamówienie, kupujący zgadza się na przechowywanie danych w bazie w celu realizacji umowy. Dane personalne kupujących nie będą udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi innemu, niż wymagający do pełnej realizacji zamówienia i rozliczenia go.

2.Firma Projekt Modny Tata Michał Będźmirowski jest administratorem bazy danych, zawierającej dane personalne klientów, którzy dokonywali zamówień za pośrednictwem drogi elektronicznej.

3.Dane personalne udostępnione przez kupującego są chronione prawem przez Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Przechowywane dane są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych 9Dz.U.2014, poz.1182) by zapobiec dostępowi co nich przez osoby trzecie.

Postanowienia końcowe

1.Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i są cenami brutto.

2.Do każdego zamówienia dołączany jest dowód sprzedaży dostarczony wraz z przesyłką.

3.Kupujący może poprosić o wystawienie faktury.

4.Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, dodawania nowych produktów, oferowania promocji, dokonywania zmian w przedmiotach już dodanych itp.(nie dotyczy zamówień dokonanych przed dokonaniem zmian).

4.Przesyłki są realizowane na terenie Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych obowiązuje inny koszt przesyłek do indywidualnego uzgodnienia.

5.W przypadku realizacji płatności przelewem bankowym, płatność powinna zostać uiszczona w ciągu max 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

  1. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z błędnego użytkowania oferowanych produktów.

7.Sprzedający zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w Regulaminie. Obowiązujący regulamin to ten, który obowiązywał w momencie składania zamówienia.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..