Poprzedni Następny

Karma…

Karma…

Karma wraca, sam się właśnie przekonałem.

Nigdy nie wierzyłem w karmę, zawsze uważałem, że po prostu coś takiego nie istnieje i jest to jedynie wymysł ludzi słabych, którzy nie potrafią działać i jedynie na co liczą, że los się odwdzięczy osobie, która zdecydowała się zaburzyć ich spokojny żywot.

Aż do wczoraj…

Nie wchodząc w szczegóły, mogę śmiało powiedzieć: karma wraca, suko.

Osoba, która parę lat temu chciała mnie bez powodu zniszczyć, oczernić, spowodować, że znajdę się w poważnych tarapatach sama w nie popadła.

Nie życzę nikomu nigdy nic złego, ale osobie, która zdecydowała się w tak perfidny sposób mnie oczerniać los zrobił psikusa w najbardziej okrutny i możliwy sposób.

Możecie mieć inne zdanie, możecie mówić, że należy wybaczać, zrozumieć itp itd. Pewnie, że tak, ale jak każdy człowiek, mam pewne granice, po których przekroczeniu odechciewa się być miłosiernym. Pewnie też tak mieliście w życiu. Prawda?

Dla takich osób niestety nie mam sumienia. Jest mi wszystko jedno co z nimi będzie.

Jeśli czegoś się obawiasz, podejmij wyzwanie…

Ludzie codziennie oszukują, naciągają, oczerniają, próbują zniszczyć dobre imię, reputacje, życie. Trzeba mieć naprawdę dużo dobrego serca i wiary w ludzi, by nie przestać w nich wierzyć. Ja osobiście i nie raz już o tym wspominałem Wam, nie wierzę w ludzi i im nie ufam. Może inaczej, bardzo trudno mi otworzyć się na ludzi.

Tworząc Projekt obawiałem się tego, w jaki sposób będę odbierany. Najłatwiej przecież stworzyć sobie złudny, najlepiej zły obraz kogoś. Człowiek człowiekowi wilkiem i życzy drugiemu jak najgorzej. Przykra prawda. Dlatego stworzenie tego Projektu, zaufanie Wam, że odbierzecie go w taki sposób, w jaki chciałbym być odbierany, było nie lada ryzykiem i wyzwaniem dla mojej osoby.

Jak widać, udało się i udaje się codziennie dotrzeć do nowych odbiorców, co jest dla mnie osobistą, codzienną wygraną. Dzięki tej interakcji odzyskuję wiarę w ludzi.

Za to Wam dziękuję.

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..