Poprzedni Następny

Czego nienawidzą mężczyźni…?

Czego nienawidzą mężczyźni…? …prasowania!!! Ok, są mężczyźni, którzy to lubią, szanuję to, bo ja sam miałem nawet taki okres, że sprawiał mi frajdę widok idealnie wyprasowanej samodzielnie koszuli. Ale prasowanie wymaga cierpliwości i czasu, a na ten luksus ostatnio nie mogę sobie pozwolić.

Prasowanie wiąże się też z kłopotliwym rozkładaniem i składaniem deski, wlewania wody do żelazka i pilnowania temperatury odpowiedniej do każdej tkaniny, by niczego nie przypalić. A to nie styka kabel, a to wyprasujesz tył, a przy prasowaniu przodu znów coś się zagnie.. masakra. Wszyscy to znamy, zdarza się najlepszym.

Od dawna myślałem nad żelazkiem parowym i w końcu w naszym domu nastąpiła premiera takiego sprzętu. Tak to jest reklama produktu i czasem dokonuję takiego lokowania na swoich kanałach społecznościowych, ale robię to tylko z produktami, pod którymi jestem w stanie się podpisać prawą i lewą ręką.

Modny tata

Tym razem z czystym sumieniem mogę polecić Wam fajną rzecz- STEAMASTER. Szczerze mówiąc, nie widzę minusów. Zajmuje mało miejsca (w stosunku do żelazka i deski to bardzo poręczne urządzenie), pozwala wyprasować ubrania bez ryzyka zagnieceń, wygodnie, szybko i bezpiecznie dla tkanin. Wiadomo jak ważna w życiu jest wygoda, a ten produkt z pewnością pomaga w codziennym życiu. Ułatwia życie Paniom, które prasują góry ubrań dla całej rodziny, a także Panom, którzy lubią, lub muszą prasować sami:) Uwierzcie, że polubicie tą czynność! Z uwagi na wykonywany zawód, wymagający nienagannego wyglądu, a także Projekt, który wymaga ode mnie przygotowywania sesji i odbywania spotkań jestem bardzo zadowolony, że teraz będę miał ułatwione zadanie z przygotowywaniem garderoby na duże i małe wyjścia.

Modny tata

STEAMASTER daje mi ten komfort i poczucie, że moje rzeczy są dobrze wyprasowane, a że przy okazji oszczędzam czas, bez potrzeby posiadania szczególnych umiejętności to sami rozumiecie.. polecam:)

Modny tata

 

STEAMASTER 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..