Poprzedni Następny

BO KAŻDA MAMA JEST WYJĄTKOWA

BO KAŻDA MAMA JEST WYJĄTKOWA

26 maja zawsze kojarzy nam się miło, bo to po prostu wyjątkowy dzień w roku. To dzień, kiedy możemy podziękować naszym Mamom za to, że po prostu są, że można było schować się w fałdy jej sukienki i poczuć się najbezpieczniej na świecie. Za to, że kochają nas bezwarunkowo, że wybaczają nam całe życie nasze wybryki i za to, że dały nam życie.

Modny tata Pandora

Odkąd sam zostałem rodzicem rozumiem, czym jest rodzicielska miłość i właśnie taką między matką, a dzieckiem obserwuję na co dzień, dzięki mojej Żonie. Ten dzień planujemy z Ptysiem wyjątkowo. Bo Jego mama jest wyjątkowa. Jeszcze przez jakiś czas będę pomagał mu, by dostała także wyjątkowy prezent. Wiemy, co lubi dostawać najbardziej, dlatego wybraliśmy biżuterię Pandora, bo pozwala nam kolekcjonować wspomnienia, które można zawsze nosić przy sobie.

Modny Tata

Z racji tego, że Mama Ptysia lubi biżuterię Pandora, mam także dla Was, drogie Panie KONKURS z okazji Dnia Matki bo KAŻDA MAMA JEST WYJĄTKOWA!

Modny tata pandora

Napisz gdziekolwiek w Internecie (Facebook, Instagram, www.modnytata.pl) dlaczego Twoja Mama jest wyjątkowa i za co cenisz ją najbardziej.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zamieszczenie #dlawszystkichmam

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone biżuterią PANDORA.

Regulamin konkursu!!!!

Powodzenia!!

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..