Poprzedni Następny

"Każdy mężczyzna może mieć dobry charakter i nastrój, o ile jest dobrze ubrany” C.D.

Witam serdecznie!

Nastał ten dzień, by wdrożyć w życie kolejną gałąź Projektu Modny Tata, ze szczególnym naciskiem na Modny.

Moda od zawsze była obecna w moim życiu, od zawsze też czułem się z nią dobrze, co zostało dostrzeżone nie tylko przez najbliższych ale również przez Was, o czym świadczą liczne zapytania dotyczące tego tematu.

Od dłuższego czasu, obserwując to, co ma miejsce na ulicach naszych miast, pokazach mody czy też w telewizji zauważam, że brakuje męskiego spojrzenia na modę. Nie da się ukryć, że wielu wspaniałych projektantów oraz stylistów skupia swoją uwagę przede wszystkim na kobietach, podczas gdy mężczyźni również potrzebują inspiracji.

O wiele lepiej sytuacja wygląda w kwestii dotyczącej rozwoju fizycznego. Tutaj specjalistów jest bardzo dużo, z czego należy się cieszyć i czerpać wiedzę. Jednakże, za co Wam bardzo dziękuję, tutaj również moja skrzynka pocztowa zostaje zasypywana wiadomościami, co świadczy o tym, że w tej dziedzinie również oczekujecie ode mnie wskazówek.

Wychodząc naprzeciw wszelakim zapytaniom odnośnie stylu życia, ubioru oraz dbania o rozwój fizyczny (treningi personalne) pragnę zakomunikować, że z dniem dzisiejszym otwieram się dla Was na współpracę.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z mojej wiedzy w tym zakresie oraz szukasz wsparcia i motywacji, pisz na info@modnytata.pl

Z wyrazami szacunku.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..