Poprzedni Następny

Noworoczne postanowienia….

Jak powszechnie wiadomo, początek roku kojarzy się wszystkim z nowymi postanowieniami. Przede wszystkim większość z nas z zapałem podchodzi do wzięcia się za siebie i popracowania troszkę nad swoim zdrowiem, sylwetką, zgubieniem trochę ciałka itp.itd.

Modny Tata H&M

Zapał trwa zazwyczaj miesiąc, góra dwa, potem następuje proza życia i wszystko wraca do normy sprzed grudniowych postanowień. Przyczyna? Brak motywacji, czasu, niechęć do ćwiczeń, często też lekki wstyd przed osobami, które prężą się na siłowni już od paru ładnych lat.

Rozwiązanie?

Jeśli czujesz się najlepiej sam ze sobą i krępuje Cię wzrok innych na siłowni to masz dwie opcje:

a) przestań się w końcu przejmować innymi i działaj,

b) zarzuć wygodny dres i rusz tyłek na świeże powietrze, pobędziesz wtedy sam ze sobą, a kiedy zrzucisz troszkę ciałka to wróć do punktu a).

Modny Tata H&M

Z tego miejsca nie zmotywuję Cię do działania na maxa, mogę jedynie szepnąć słówko, że w celu zwiększenia szans na ruszenie tyłka na dwór lub na siłkę mam dla Ciebie konkurs.

H&M rozpoczął właśnie nową kampanię H&M sport i dzięki udziałowi w konkursie możecie wygrać dwie nagrody:

1) bon na zakupy o wartości 250 zł, za który będziecie spokojnie mogli zakupić sportowe ciuchy do pobiegania czy też do pomachania ciężarami,

Modny Tata H&M

2) karnet na siłownię MyFitness (tylko Warszawa) na miesiąc.

Jak to zwykle bywa jest konkurs, jest nagroda, jest również pytanie. Tym razem proszę Was o przesłanie mi odpowiedzi pod linkiem na FB na pytanie:

Jakie macie postanowienia noworoczne? (wraz z krótkim umotywowaniem, dlaczego właśnie takie)

Zwycięzców wybiorę do godziny 15:01 do dnia 15.01. 🙂

AAAA… zapomniałbym!!!

Pamiętacie lekcje WF-u? Co Wy na to, żeby przeżyć to jeszcze raz?

Już 23-24 stycznia, w klubie 1500 m², w murach legendarnego IX liceum Klementyny Hoffmanowej, odbędą się wyjątkowe treningi w ramach H&M WF-reaktywacja.

Ćwiczcie pod okiem najlepszych trenerów, zbierajcie kalorie do dzienniczka, a potem wymieniajcie je na ubrania z najnowszej kolekcji H&M Sport. Sprawdźcie co i jak w linku:

https://www.facebook.com/events/139867046389819/

H&M Modny tata

Pozdrawiam i do dzieła 🙂

Stylizacja:

Bluzy, spodnie, czapka – H&M

Zdjęcia: Krzysztof Adamek

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..