Poprzedni Następny

Bo Święta trwają cały rok…

W końcu Święta!

Czas dla rodziny, okres wspólnego biesiadowania, rozmów, spotkań przy wigilijnym stole, a dla dzieci – wiadomo- czas na prezenty.

DSC08151

Ten rok był wyjątkowy, nie tylko ze względu na mój Projekt, ale przede wszystkim na to, jak cudownie i zdrowo rozwijał się nasz Maluszek. To niesamowite, jaki malutki był rok temu, siedział na macie edukacyjnej przebrany w strój Świętego Mikołaja i podziwiał światełka na choince. W te Święta, Ptyś już całkiem świadomie, będzie cieszył się ze spotkania z dziadkami, ciociami i wujkami i będzie rozpakowywał prezenty czekające na niego pod choinką.

Wiadomo, że obdarowywaliśmy maluszka prezentami przez cały rok. Warunek był jeden. Zabawa poprzez edukacje oraz edukacja poprzez zabawę. Te warunki doskonale spełnia firma Fisher-Price. Tak, to jest reklama, bo reklamuję to, z czym się utożsamiam i pod czym się mogę podpisać. Sami wiecie, dopóki nie sprawdzę, nie polecam.

Robot Bebo, skuter, lotnisko, domek edukacyjny,  towarzyszą nam na co dzień i sprawia to, nam wszystkim, wielką frajdę. Najbardziej cieszy jednak uśmiechnięta buzia malucha, co widać na załączonych zdjęciach.

fihser

fisher price modny tata

 

Loczekja i skuter

W te święta nie będzie inaczej. Zabawki, które otrzyma Ptyś(oczywiście od Mikołaja:)) będą  równie edukacyjne i o takie prosiliśmy całą rodzinę.

Was również zachęcam do odwiedzenia sklepu Fisher-Price, bo jeśli chcecie, by Wasze dzieci bawiły się, uśmiechały a przy tym edukowały, to jest to odpowiednie miejsce na zakupy.

Dzieci wiedzą, że Mikołaj nie zawiedzie:)

Wesołych Świąt i dobrej zabawy ! 🙂

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..