Poprzedni Następny

Szata zdobi człowieka…

Jak doskonale wiecie staram się dobierać produkty, z którymi mogę się utożsamiać i których nie zamierzam się wstydzić. Od samego początku Projektu Modny Tata takie było założenie i tego się trzymam.

Jedna z pierwszych marek, z którą nawiązałem  długofalową współpracę był James Button. Firma, o której może jeszcze nie słyszeliście, firma o której usłyszycie.

Modny Tata James Button

Od samego początku, o dziwo, nie starano się wymusić na mnie szybkiej recenzji koszul. Tak to już bywa, firmy oczekują reklamy swoich produktów, często nie dając czasu na sprawdzenie produktów. Nie pochwalam tego, szanuję Was i siebie i kiedy coś polecam, to polecam to, co sprawdziłem. W tym przypadku było inaczej.

Modny tata

Nie chciałem puścić w eter opinii, pod którą bym się nie podpisał i której bym się wstydził. Internet nie zapomina. Wy też nie. Nie raz pewnie słyszycie i czytacie recenzje różnych ludzi na temat różnych produktów, z którymi tak naprawdę nigdy nie mieli styczności. Zapewne i ta moja byłaby bardzo „obiektywna” mając na uwadze, że nie miałem z koszulami James Button wcześniej styczności. Na szczęście firma jest poważna i poważnie podchodzą zarówno do swoich klientów jak i do osób, które z nimi współpracują.

Modny tata msi

Minęły 4 miesiące od kiedy pierwszy raz wyprasowałem oraz założyłem koszule James Button na swoje ciało. Na dzień dobry otrzymałem 3 koszule w celu zapoznania się z materiałem, jakością, itp.itd. Na dziś dzień koszul posiadam 10. Nie da się ukryć, że ze względu na moją codzienną pracę, czyli wykładowcy oraz ze względu na liczne spotkania związane z Projektem, koszula stanowi nieodłączny elementem mojej garderoby. Element, który musi być perfekcyjny.

Modny Tata

Dzisiaj mogę z całą pewnością i z cała odpowiedzialnością napisać co sądzę o marce James Button i o koszulach, które są ich sztampowym produktem.

Mogę oczywiście opisać z jakich materiałów są zrobione koszule, mogę napisać, że doskonale leżą, mogę napisać, że naprawdę dobrze się je prasuje, że można je spersonalizować, ze zachowują świeżość cały dzień i człowiek nie poci się, mimo zabieganego dnia, mogę powiedzieć, że kołnierzyk jest sztywny (co mnie bardzo cieszy, bo nie znoszę innych).

Napiszę tyle, teraz to moje koszule.

Polecam.

Modny Tata JOY

Koniec recenzji.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..