Poprzedni Następny

Jeździec z głową :)Pamiętacie zapewne serial Sons of anarchy o gangu motocyklowym. Od jakiegoś czasu Ptyś również do takiego należy.

Szuka kompanów jak coś do wspólnych eskapad po butelek do pokoju obok 🙂

Jeśli wśród Waszych dzieci, ktoś chce się przyłączyć, proszę śmiało pisać 🙂

Nóżki same chodzą niczym Fred Flinston 🙂 Ptyś uczy się równowagi, koordynacji nóżek i chyba czuje, że jest Gościem 🙂 co widać na zdjęciu :).

Ptyś

Ho!! Ho!! Ho!!

Już za chwil parę Mikołaj zapuka do drzwi naszych małych pociech. Dzień, na który czekają!! Dla niektórych to pierwsze święta, dla innych, to dzień, na które czekają od ostatniej wizyty Mikołaja.

My rodzice staramy się, żeby święta trwały 365 dni w roku, przy każdej nadarzającej okazji staramy się sprawić radość na buźkach naszych dzieci.

6 grudnia nie będzie inaczej 🙂 Wprost przeciwnie, damy popis 🙂 i bardzo dobrze!!

Nie wiem jak Wy, ale my staramy się bardzo inwestować w zabawki edukacyjne, dzięki którym Ptyś każdego dnia rozwija się w niesamowitym tempie.

Bardzo się cieszę, że od lat na rynku działa i funkcjonuje jak należy firma Fisher Price. Tak, zgadza się, chcę i muszę zareklamować tą markę jak należy.

Jeszcze kiedy nie miałem Bruna, moi znajomi zachwycali się jej produktami. Nieświadomy czemu nie zwracałem na to wtedy uwagi, aż po dziś dzień.

Uważam, że zabawki Fishera wychodzą na przeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców.

Moje mieszkanie obecnie zamieniło się w istne edukacyjne jednoosobowe przedszkole 🙂 Jest oczywiście mnóstwo zabawek, które służą tylko i wyłącznie do wygłupów, ale jest też zdecydowana większość takich, dzięki którym Ptyś nabiera nowych umiejętności.

Dlatego z mojej strony nawet nie prośba, nie apel, bo Wy doskonale wiecie co jest potrzebne Waszym Maluchom. Z mojej strony propozycja. Jeśli macie wątpliwości co kupić na Mikołaja, to śmiało zajrzyjcie na stronę Fisher Price i popłyńcie jak ryba w wodzie z zakupami 🙂  Bo warto. Jak widać 🙂

Ptyś

Skuter Malucha „Ucz się i śmiej!” to pojazd, który zapewnia maluszkowi zabawę non-stop przez wiele etapów jego rozwoju, dostosowując się do jego wieku i umiejętności dzięki wbudowanej technologii „Poziomy Nauki” (wiedzieliście, że zabawka może „rosnąć” razem z dzieckiem?!). To absolutna nowość dla małych amatorów dywanowych autostrad, którzy pragną rozwinąć swoją sprawność ruchową. Interaktywna zabawka nagradza bąbla komunikatami, efektami dźwiękowymi i piosenkami. Widzę to już po Ptysiu, że każdy Mały Cyklista doceni bogaty wybór przycisków na desce rozdzielczej, które zachęcają do poznawania liczb, literek, kształtów i kolorów, a nawet do odgrywania ról. Ta zabawka to super pomysł na pierwszy pojazd w dziecięcym garażu, idealny na Mikołajki i slalomy wokół choinki

Dane techniczne:

  • Maksymalna waga dziecka: 25 kg ( także nawet nie próbuj zasiadać!!! 🙂 )
  • Zasilanie: 2 x AA (brak w zestawie)
  • Wymiary opakowania: 56x33x24,5 cm

Do miłego!!!!

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..