Poprzedni Następny

Być jak David Hasselhoff…

Kim jest David Hasselhoff zapewne każdy wie. Legenda, gwiazda kina, producent, reżyser, muzyk. All in. David zasłynął z ratowania tonących plażowiczów w „Słonecznym Patrolu”, kiedy to razem z cudowną Pamelą Anderson biegał brzegiem plaży bez koszulki wypatrując zagrożeń jakie czyhały na plaży czy w wodzie.

Zasłynął jednak przede wszystkim dzięki swojej niesamowitej kreacji i relacji między nim, a Knight Industries Two Thousandznanym również jako KITT. w serialu „Nieustraszony”. KITT to nic innego jak samochód. Trochę inny niż wszystkie. Myślący, inteligentny, rozumiejący potrzeby swojego kierowcy. Relacja wyjątkowa. Komunikacja jeszcze bardziej. Za pomocą zegarka.

Modny tata apple

I tak, jak jeszcze w latach 1982-1986, kiedy serial zdobył największą popularność, rozmowa przez zegarek wydawała się odrealniona, dzisiaj, w 2015 roku, ok. 30 lat później, komunikacja za pomocą watcha zaczyna być całkowicie naturalna.

I tak jak wtedy samochód Davida, tak dzisiaj zegarek, jest w stanie dostosować się do właściciela. Może zostać spersonalizowany i stać się nieodłącznym elementem Twojego dnia codziennego, dając Tobie spektrum możliwości jeśli chodzi o jego wykorzystanie

Modny Tata applewatch

Zapewne najbardziej istotne i najbardziej banalne zarazem pytanie, jakie się nasuwa to: czy warto kupić Apple Watch?

Użytkuję go już od prawie tygodnia i tak, jak na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego gadżetu, tak dzisiaj nie wyobrażam sobie, że na mojej ręce znajduje się inny model zegarka.

Doskonały design, lekkość, łatwość w obsłudze, aplikacje, które są skonfigurowane z Twoim iPhonem, możliwość odczytywania iMassage, maili, sprawdzanie Instagrama, FB, robienie zdjęć, no i najważniejsze, najciekawsze i jeszcze chyba ciągle powodujące lekkie skrępowanie (dajcie  sobie jednak czas), mianowicie, rozmowa przez zegarek. Nie mówię tutaj o prowadzeniu konwersacji w restauracji, czy pubie, ale szybkie odebranie i przekazanie informacji wydaje się być w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Jakość dźwięku doskonała.

Komórka na spotkaniach biznesowych czy randkach nie musi leżeć na stole. Na zegarek dostajesz informację w formie sygnału lub wibracji. Podobnie osoby, które trenują, nie muszą spacerować z komórką na siłowni nerwowo spoglądając czy między ćwiczeniami nikt nie próbował nawiązać kontaktu. Apple Watch Cię o tym poinformuje.

Pomiar aktywności, tętna, przebytych kilometrów powoduje, że człowiek czuje się chyba lepiej, będąc na bieżąco ze stanem swojego zdrowia w ciągu dnia 🙂 To duża wartość dodana zegarka.

Oczywiście, tą recenzją nie zachęcę i nie trafię do wszystkich. Nie przekonam osób, które nie lubią i nie bawią się sprzętem z jabłuszkiem. Mogę jednak zapewnić, że jak to bywa z applowcami, wystarczy 2-3 dni, żeby zakochać się w tym produkcie. Nie wiem czemu, nie wiem jak, ale pisząc to rozmawiam właśnie przez zegarek i muszę bardzo dziwnie wyglądać siedząc i udając Davida Hasselhoffa. Gdzie mój KITT??!!

Modny Tata applewatch

Zegarek Apple Watch – http://ispot.pl/watch

Zdjęcia: Wiktor Ryński

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..