Poprzedni Następny

Zapach komfortu…

Czas ustosunkować się do Waszych maili na większym forum. Dostaję ostatnimi czasy mnóstwo wiadomości od Was, za co jestem ogromnie wdzięczny. W pewien sposób obdarzyliście mnie zaufaniem i dobrze by było, gdybym Was nie zawiódł 😉

Pytanie, z jakimi się do mnie zwracacie często dotyczą zarówno sfery motywacyjnej ale również z zakresu dbania o siebie. Na każde z nich staram się odpowiedzieć zasięgając nieraz opinii specjalistów z danego zakresu, żeby nie wprowadzać Was w błąd.

Ciekawym tematem, który ostatnio się pojawił i który mnie osobiście też zainteresował była nadmierna potliwość. Temat o którym wydawałoby się jest wstyd mówić. Prawda, pocenie się nie jest niczym komfortowym. Zarówno w domu, w pracy, na siłowni jak i na spotkaniach różnego rodzaju, poczynając od biznesowych, a kończąc na randkach, mamy ten temat w głowie, chcąc nie chcąc podświadomie funkcjonuje. Brzydki zapach, tendencja do nadpotliwości pach, dłoni, szyi oraz chociażby stóp. Ile razy zdarzyło Wam się mieć dylemat, ściągnąć marynarkę, czy lepiej nie? Zdjęć buty, czy lepiej zostawić to na później?:) Podać spoconą dłoń czy lepiej przybić „żółwika”?

Co ważne problem ten dotyczy nie tylko mężczyzn. Kobiety również się z nim borykają.

Przeanalizowałem temat. Ba, sprawdziłem go wyjątkowo dokładnie. Jak? Skonsultowałem się z wieloma lekarzami, przejrzałem oferty wielu klinik. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz.

Modny Tata dr Kubik

Wnioski? Działamy. Jeśli ktoś ma problem lub z takim problemem boryka się partner, partnerka nie ma nic lepszego na prezent, niż wysłanie do klinki w celu pozbycia się tego przykrego dyskomfortu.

Jak? Udaj się do klinki, porozmawiaj z lekarzem, specjalistą. Doktor przedstawi Ci plusy oraz przeciwwskazania podjęcia się tego zabiegu?

Gdzie? Ja osobiście polecam Centrum Medyczne Dr Kubik, która mieści się w Gdyni.

Modny Tata dr Kubik

Dlaczego? Bo mam do dr Pawła Kubika zaufanie, przez wzgląd na ilość i różnorodność przeprowadzonych zabiegów, opinie zadowolonych klientów, oraz co najważniejsze opinie moich znajomych.

I na koniec.

Czy jestem wiarygodny? No właśnie. Jak zrobić, byście uwierzyli? Nic prostszego. Zanim napisałem ten tekst, sam udałem się do klinki. Nie mam problemów z nadpotliwością, nie czuje dyskomfortu w obecności innych osób, zarówno w pracy jak i na siłowni. Ciekawość jednak wygrała. Poddałem się temu zabiegowi.

Efekt? Zapach komfortu.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..