Poprzedni Następny

Trochę ojców, trochę dzieci, trochę sztuki, trochę zatoki…

Dnia 21.06.2015 r. w Zatoce Sztuki, w Sopocie, miał miejsce pierwszy tego rodzaju event mający na celu pokazanie, że Tata też potrafi :), mianowicie „Ojcowie czytają dzieciom”.

Wszystko to odbyło się z okazji zbliżającego się święta „Dnia Ojca”, który przypada na 23.06 (pamiętajcie o Nas :))

Modny tata

Cel

Przede wszystkim chodziło o mile spędzony wspólnie czas z Naszymi Pociechami. By było jeszcze milej i przyjemniej udało Nam się zaprosić na na to wydarzenie gości wybitnych, mianowicie, reprezentantów Polski w koszykówkę: Adama Waczyńskiego, Marcina Stefańskiego, reprezentanta Polski w piłkę ręczną Marcina Lijewskiego, Rafała Sonika, zwycięzcę rajdu Dakar, trzykrotnego zdobywcę Pucharu Świata FIM, pięciokrotnego mistrza Polski w rajdach enduro oraz Przemka Szymańskiego, muzyka mającego za sobą przygodę z motocrossem i cross country. Wszyscy goście z pełnym oddaniem poczytali Nam trochę bajek oraz rozdali niezliczoną liczbę autografów.

Modny tata sonik

11412245_1033256940025977_746402075468398998_n

Modny tata Kear

Maluszki uczestniczyły również w konkursach, gdzie nagrodami były ciuszki z kolekcji Hello Little One oraz gadżety Sony.

Nie mogło się obyć bez pokazów tańca. Bardzo dziękuję dziewczynom z Challenge dance za pokaz taneczny i naukę paru podstawowych kroków 🙂

Podsumowanie

Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować Dariuszowi „Hessus” Wojciechowskiemu oraz Natashy Geldon za pomoc przy organizacji tego wydarzenia, jak i całej Zatoce Sztuki za udostępnienie miejsca dla Naszego eventu.

Hessus

Do zobaczenia za rok, w większym gronie 🙂

Pozdrawiam i dziękuję!!

Dzień Ojca

Dużo więcej fotek na : Facebook 

Zapraszam do oglądania 🙂

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..