Poprzedni Następny

Mówiąc dzień dobry, a przy okazji odpowiadając na pytania przy śniadaniu…

No i stało się…

W bardzo krótkim czasie, udało mi się zasiąść na kanapach dwóch telewizyjnych śniadaniówek.

W piątek gościłem w Dzień dobry TVN. Debiut okazał się nie lada stresowym przeżyciem. Pierwszy „live”, poprzedzony wcześniejszym przygotowaniem materiału dotyczącym Projektu. Z tego miejsca dziękuję i pozdrawiam Kasię Olubińską z ekipą, którą gościłem u siebie w domu :).

Modny tata ddtvn

Samo piątkowe spotkanie z Anią oraz Robertem było bardzo miłym zaskoczeniem. Byłem przekonany, że będę tylko kolejnym gościem, który wchodzi i wychodzi ze studia. Sympatia biła jednak od nich również w przerwach reklamowych, co pozwoliło mi na chwilę chociaż zapomnieć o nerwach.

W poniedziałek natomiast odpowiadałem na pytania w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Forma rozmowy zgoła inna. Tutaj uwaga skupiła się na kwestii nie mojego Projektu, ale szeroko rozumianego ojcostwa. Czym jest, jak się w tym odnajduję?

Modny tata pnś

Mam nadzieję, że będę pukał do Was ze szklanego ekranu teraz częściej.

A na koniec, dziękuję Wam, za słowa wsparcia, smsy, wiadomości, lajki i wszystko co związane z Waszą sympatią do mojej osoby, i przede wszystkim do mojej rodziny 🙂

Kto nie widział, zapraszam do oglądania 🙂

Stylizacje: Vistula

Z wyrazami szacunku.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/modny-tata-zmienia-obraz-wspolczesnego-ojca,170664.html

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/20379493/czy-pojawienie-sie-dziecka-zmienia-mezczyzne

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..