Poprzedni Następny

Najważniejszy rok życia…

W życiu rodziców dziecka, jest parę kluczowych momentów. Narodziny, pierwszy krzyk, pierwsza wspólna noc, pierwszy siniak, pierwszy ząb, pierwsze raczkowanie, pierwszy krok. I nadchodzi ten dzień, na który czeka cała rodzina. Pierwsze urodziny. Dokładnie rok temu, na świat przyszedł Największy mój Skarb, Bruno.

Bruno Modny

Z okazji urodzin, Bruno, jak na chłopaka przystało dostał między innymi swój pierwszy samochód, w którym czuł się bardzo swobodnie, zapewne z uwagi, że cztery kółka były całkiem dobrej marki.

Modny Bruno

Bruno urodziny

Z jedzenia był mniej zadowolony (trochę za pikantne dla Niego ;)), za to goście byli zachwyceni. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować restauracji TAKO, a w szczególności Dominikowi, że zapewnił Nam pyszności, zresztą jak widać.

TAKO urodziny

TAKO

Nie będę opisywał co i jak, zdjęcia mówią same za siebie, szczęśliwy Bruno, to szczęśliwi rodzice. I nic więcej się nie liczy. Bruno Modny Tata

Urodziny

 

A kiedy Aniołek padł już po dniu pełnym wrażeń, Tata postanowił spalić tort urodzinowy, słuchając w końcu czegoś innego w słuchawkach niż 100 lat 🙂

Modny Tata

 

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..