Poprzedni Następny

Ćwicz modnie….

Siłownia…miejsce spotkań…miejsce ćwiczeń…miejsce rozmów…miejsce, gdzie powoli każdy chce dobrze wyglądać.

Projekt modny tata

Te czasy, kiedy każdy z Nas wrzucał na siebie pognieciony T-shirt, zakładał wczorajsze spodenki z treningu i biegał na siłownie, już minął. Dzisiaj na sali, nie tylko Twoje ciało musi dobrze wyglądać. Ty sam masz się prezentować tak, żeby każdy mógł Cię podziwiać, jak z okładki magazynów. Oczywiście, znajdą się krytycy tego spojrzenia na świat, ale bądźmy szczerzy, każdy z Nas chce dobrze się prezentować, bez względu na okoliczności i bez względu na to co robimy. To już nie treningi w piwnicy, to już nie jest Sparta, teraz siłownia to miejsce spotkań ludzi na poziomie, ludzi biznesu, ludzi sukcesu. Siłownia to nie tylko miejsce przepełnione testosteronem, ale to miejsce, gdzie przychodzi wiele kobiet chcących zadbać o swoją formę. Zróbmy im przysługę.

Poza tym, człowiek który dobrze wygląda, dobrze się czuje, a jak dobrze się czuje, to i od razu chce mu się bardziej ćwiczyć.

modny tata

Dlatego nowa kolekcja Trecwear, daje taką możliwość. Wrzucasz na siebie ciuchy sportowe, które nie dość, że wyglądają rewelacyjnie, to jeszcze spełniają wszystkie wymogi jakie powinny spełniać stroje sportowe na najwyższym poziomie.

To nie przypadek, że najnowsza kolekcja jest skierowana już nie do osób pokroju Pudziana czy Hardcorowego, tylko do Nas, do facetów, którzy chcą o siebie zadbać, ale zadbać z klasą, dobrze czując się wyciskając siódme poty, nie martwiąc się, że pani na siłowni spojrzy w twoim kierunku, kręcąc przy tym  wymownie nosem:)

trec modny tata

Wszystkie stroje dostępne : http://sklep.trecwear.com

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..