Poprzedni Następny

Więcej niż Projekt…

Modny tata to projekt z założenia multidyscyplinarny. Ale też oparty na założeniu, że najlepsze rzeczy powstają wtedy, kiedy zaprasza się do współpracy i pracy nad nowymi wartościami, najlepszych i sprawdzonych przyjaciół.

Projekt jest prawdziwie autorski i zrodził się z potrzeby podzielenia się z wami moimi doświadczeniami. Od początku zakładałem, że dobre treści wymagają dobrej oprawy wizualnej.

Modny tata sopot

Chcę Wam dawać zdjęcia, które są realizowane przez profesjonalistów. Tak pojawił się Tomasz, który w projekcie odpowiada za warstwę wizualną. Spotykamy się, dyskutujemy i robimy zdjęcia. Z pełną świadomością postawiłem sobie ambitny cel – zdjęcia każdorazowo realizowane w pełni profesjonalnych warunkach.

Projekt to jednak coś więcej niż sama moda. Interesuje mnie wiele obszarów, ale też interesuje mnie zdanie innych ludzi. Jednym z takich ekspertów, którego treści będziecie mogli od czasu do czasu poczytać jest Piotr. Wspólnie wykładamy na jednej uczelni, lubimy się i razem pracujemy nad jakością prezentowanych treści. Bo chcę, żeby ten blog cieszył i oko i umysł.

Czas pokaże, kogo jeszcze uda się zaprosić do współpracy. Jestem otwartym człowiekiem. Projekt Modny Tata to moje drugie dziecko. Aby je dobrze kształtować będę szukał inspiracji i ludzi, którzy są wartościowi.

Piotr – strateg, researcher i badacz trendów oddany idei copyleft i kulturze remiksu. Wierzy w programy treningowe, które skutkują realną zmianą nawyków i w rozwój oparty na uczeniu się na błędach. Mówi, że nie ma skuteczniejszej metody działania niż… po prostu działać. 

Tomasz – praktykujący hedonista. Fotograf, malarz, mistrz abstrakcyjnego humoru. To on zamyka modnego tatę w kadrach, sam unika jakichkolwiek ograniczeń i zamknięć.

projekt modny tata

Serdecznie dziękuję za udostępnienie miejsca na sesję zdjęciową Restauracji L’Entre Villes w Sopocie, której klimat sprawił, że zdjęcie nabrały takiego charakteru, jakiego nabrać miały.

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..