Wspólny posiłek :)

Kategoria: Dom, Ojcostwo Opublikowano: 24 maja 2017,

Odkąd w naszym życiu pojawiło się dziecko, szczególnie staramy się celebrować wspólne chwile. Nie oszukujmy się, w codziennej gonitwie i natłoku obowiązków, trzeba szukać tych wspólnych momentów, dla których tak naprawdę warto żyć. Jednym z naszych codziennych rytuałów jest wspólne przygotowywanie posiłków, a potem siedzenie przy stole i ich spożywanie całą rodziną.
Wolny dzień, kiedy nie spieszę się do pracy albo innych obowiązków, zaczynamy od przygotowywania śniadania dla całej trójki. Najpierw pytanie o to, kto na co ma ochotę. Często jemy kanapki, ale nigdy nie są one zwyczajne, bo maluszek lubi, kiedy pojawia się na nich jakich akcent w postaci buźki czy serduszka 🙂 No i oczywiście dostaje to, na co zasłużył, czyli wszystko, co najlepsze:)
Nam i Ptysiowi – przede wszystkim- najbardziej odpowiada ketchup Kotlin Łagodny. Dla nas to nr 1 ze względu na smak.
Jest pyszny, intensywnie pomidorowy. Smakowanie go dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji. Nie zawiera konserwantów oraz substancji wzmacniających smak, można go więc smakować bez ograniczeń i bez wyrzutów sumienia. A przede wszystkim jest bezpieczny dla dziecka. No i idealnie nadaje się do robienia pełnych smaku buziek 🙂
Takiemu śniadaniu Ptyś się nigdy nie oparł 🙂