Kolekcja

Moi drodzy,

Dostaję od Was wiele wiadomości dotyczących noszonych przeze mnie ubrań i dodatków. Szukacie, podobnie jak ja, takich akcesoriów, które są oryginalne i modne.

modny tata

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam moją autorską kolekcję kominów, stworzoną specjalnie dla Was. Kominy przeznaczone są dla dorosłych w wersji uniseks, w kolorze czarnym i szarym. Zostały wykonane z wysokiej jakości  tkanin wyprodukowanych w Polsce, uszyte przez profesjonalistów i przemyślane tak, żeby spełniały Wasze oczekiwania.

Modny tata

Wiem, że wielu z Was, którzy są rodzicami, chcieliby także swoje dzieci ubierać stylowo i  modnie. Też miałem taką potrzebę. Pomyślałem, że fajnie byłoby mieć coś, co możemy nosić i my i nasze dzieci, zarówno te młodsze, jak i starsze.

W związku z tym kominy zaprojektowane zostały także w nieco mniejszej wersji.

Modny tata

Kolorystyka w obu wersjach kominów jest taka sama – w tonacjach szarości i czerni. To kolory, które beda Wam pasowały do wielu stylizacji, bo są uniwersalne i twarzowe :)

Modny tata

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów :)

Dzielcie się swoimi opiniami ze mną, bo Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze.

Modny tata

modny tata

Wymiary:

Dla Ciebie: 150 cm x 75 cm

Dla Twojego dziecka: 110 cm x 30 cm

Skład: 95% wiskoza/ 5% elastan

Zamówienia proszę składać na adres: info@modnytata.pl z podaniem wielkości oraz koloru komina.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych.

Niech się dobrze nosi …

Zdjęcia: Krzysztof Adamek

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..