Poprzedni Następny

#co Ty wiesz o jeździe?

Pod koniec lutego miałem przyjemność zostać zaproszonym przez markę Jaguar oraz Land Rover do Szwecji do Ice Drive Academy. Było mi tym bardziej miło, że zostałem wybrany jako jedyna osoba z Polski, co zawsze świadczy o tym, że to co robię na co dzień jest doceniane.

Ice Drive Academy to miejsce, gdzie wykwalifikowani instruktorzy podniosą Twoje umiejętności jazdy na specjalnie przygotowanych torach lodowych, umożliwiając Ci jednocześnie przetestowanie jednych z najszybszych pojazdów na świecie.

I tak, jak do tej pory myślałem, że jeździć potrafię dobrze, tak owy wyjazd zweryfikował moje umiejętności po kątem bezpieczeństwa na drodze w sytuacji ekstremalnej. Duża lekcja, która mam nadzieję nie przyda mi się nigdy w życiu 🙂

Plan wyjazdu przedstawia się następująco:

 • DZIEŃ 1

  DZIEŃ 1

  Po przyjeździe do Arvidsjaur zostaniesz zakwaterowany w hotelu Silverhatten, który oferuje wspaniałe widoki na jezioro Hornavan i okoliczne lasy sosnowe. Na gości czeka pyszna kolacja.

 • DZIEŃ 2

  Po śniadaniu i krótkiej odprawie wyruszasz na swoją pierwszą sesję jazd po zamarzniętym jeziorze. To wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa i nauka utrzymywania właściwego toru jazdy w poślizgu.

 • DZIEŃ 3

  Krótka poranna odprawa i powrót na lód, by stawić czoła trudniejszym wyzwaniom, po których odbędzie się zwiedzanie tajnego badawczego ośrodka testów zimowych.

 • DZIEŃ 4

  To ostatnia szansa, aby po porannej odprawie sprawdzić, jak dobrze opanowałeś jazdę w kontrolowanym poślizgu i jeszcze raz pokonać pokonać kilka różnych odcinków.

Niezapomniana, bardzo cenna przygoda. Ogromnie polecam.

Zapisz się na jazdy – Tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..