Poprzedni Następny

#Merry Tous!!

Coraz bliżej Święta…
Świąteczny czas jest magiczny, ale też stresujący z uwagi na związane ze Świętami przygotowania, krzątaninę, no i prezenty. Niejednemu spędzają one sen z powiek, bo jeśli chcemy obdarować bliskich prezentem, o którym marzą, to czasem naprawdę musimy się nagłowić. Ta presja  jest jednak w moim przekonaniu zupełnie nie niepotrzebna. Odwieczny problem, co dla niej, co dla niego znika, jeśli będziemy kierować się najprostszą, sprawdzoną drogą- do modnego sklepu z biżuterią i akcesoriami. Od jakiegoś czasu jednym z takich ulubionych sklepów mojej żony stał się Tous i ja mam problem prezentów z głowy:) Wiem, że wszystko, czego jeszcze nie ma, sprawi jej radość, więc mam spokojną głowę na wiele najbliższych jubileuszów i świąt zwłaszcza, że sklep stale powiększa swój asortyment i zaskakuje nowymi projektami. Co bardzo fajne i rzadkie, wśród sklepów z modną biżuterią- w Tous zaopatrzymy się także w prezenty dla niego tj. Zegarki, breloki, pierścionki czy bransoletki.

A jeśli nie macie pomysłu, na co się zdecydować, świetnym rozwiązaniem jest zakup vouchera podarunkowego na konkretną kwotę. Będziecie mieli pewność, że obdarowany będzie w pełni zadowolony z prezentu, gdy sam uda się do wybranego salonu i wybierze wymarzony prezent.
Ja już po zakupach. Wam też polecam;) Merry Tous!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWIĄZANE POSTY

Modny Tata to blog nie tylko o byciu Ojcem, to blog o życiu w rodzinie, o wytrwałości i wartościach. Modny Tata to nie jest puste hasło, modny Tata to ktoś taki jak każdy z nas..